FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Jamamoto31,  04-03-2010 22:56 12  23
C_L_I_M_I_E__&__F_I_S_H_E_R

C_L_I_M_I_E__&__F_I_S_H_E_R

 --  R_i_s_e__T_o__T_h_e__O_c_c_a_s_i_o_n  --
 --  PLAY--
C_L_I_M_I_E__&__F_I_S_H_E_R
AR LABU ... ** D_E_E_P__F_O_R_E_S_T... X__A__N__D__R__I__A
citi ieraksti Jamamoto31 d-grāmatā
Komentāri
amatable: ..es tinoss..
#1
2010-03-04 23:01
Jamamoto31: Tinies ta tinies, tik neaizmirsti ... rīt plkst. 15:00 ... H_O_K_E_J_S !!!
Būsi gaidīts ... studijā !!!...DDD
P.S.-Grauzīšu ledu ... lai uzspētu !!!
#4
2010-03-04 23:07
bye_bye: es arī:)))))), jāiet cept kotletes rītam:)))), bye:)
#2
2010-03-04 23:03
Jamamoto31: Lai garšigas sanāk ... !!!
Pagaidām ... !!!
#3
2010-03-04 23:05
Nimfa: B..kā saprotu, ka rīt es varu ieskriet pie Tevis brokastīs..pirms slimnīcas.. :)))

DJ.. mani fascinē Tava mūzikas izvēle.. tā ir patiešām ļoti laba.. ;)
#5
2010-03-04 23:09
Jamamoto31: Nu Tu tač zini ka vienmēr laipni gaidīta !!!
Paldies ...!!!
P.S.-Uz ilgu laiku ???( ņem laptopu līdz )
#6
2010-03-04 23:12
Nimfa: nē.. tikai uz īsu brīdi.. rīt slimnīcā nevaru ilgi uzkavēties, jo puikam paliek 18 :)) Un ļoti ceru, ka mazo rīt laidīis mājās.. šodien man ir brīvdiena..AR AUSĪM.. ;)) jo ar mazo šobrīd sēž tētis.. ;)
#7
2010-03-04 23:24
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅