![]() | |||
|
|
Iepazīsties
70 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Jamamoto31: Tinies ta tinies, tik neaizmirsti ... rīt plkst. 15:00 ... H_O_K_E_J_S !!!
Būsi gaidīts ... studijā !!!...DDD P.S.-Grauzīšu ledu ... lai uzspētu !!! #4 2010-03-04 23:07 Nimfa: B..kā saprotu, ka rīt es varu ieskriet pie Tevis brokastīs..pirms slimnīcas.. :)))
DJ.. mani fascinē Tava mūzikas izvēle.. tā ir patiešām ļoti laba.. ;) #5 2010-03-04 23:09 Jamamoto31: Nu Tu tač zini ka vienmēr laipni gaidīta !!!
Paldies ...!!! P.S.-Uz ilgu laiku ???( ņem laptopu līdz ) #6 2010-03-04 23:12 Nimfa: nē.. tikai uz īsu brīdi.. rīt slimnīcā nevaru ilgi uzkavēties, jo puikam paliek 18 :)) Un ļoti ceru, ka mazo rīt laidīis mājās.. šodien man ir brīvdiena..AR AUSĪM.. ;)) jo ar mazo šobrīd sēž tētis.. ;)
#7 2010-03-04 23:24
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||