![]() | |||
|
|
Iepazīsties
310 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Jamamoto31: Nu Oze ... jo majo ... Mēs tak sarunājām ... ja zirgu redzi tad Mustangs !!! ( skatās zem Taxa ... moška zirgs guļ paēnā ...DDD )
#2 2010-02-26 00:10 Oze: a tur taa brosha mashiinai uz deguna tik maza, nevar redzeet, kas uzziimeets. kaads kraislers, vai. :)
#3 2010-02-26 00:13 Jamamoto31: Sveika ... un galvenais ar visu galveno ``fīču`` sākumā ... ( kur taxists saka ... ``ja vaņučij džo`` ) !!! Par to Mēs agrāk rēcām !!! ...DDD
#7 2010-02-26 00:24 Oze: Vot !! Popalsja, ar nezini. Cik labi nebuut vieniigajai - nu shai gadiijumaa. :)
#6 2010-02-26 00:21
Pārējos 13 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | |||||||||||