![]() | |||
|
|
Iepazīsties
90 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
LianaBlu: Agresīvāk mūsējiem jāspēlē un saspēle arī švaka, kā tik kāds dabū ripu, tā viens pats nesās uz vārtiem, kur tad pārējie paliek...?
#3 2010-02-24 06:13 Jamamoto31: Pilnīgi piekrītu ... ātruma arī naff ... saspēles nekādas ... metienu maz !!! S.__O.__S. ... !!! #4 2010-02-24 06:17 Jamamoto31: Hei ... diemžēl jāskrien uz darbu ... iemet lūdzu infu kā beigsies !!!
Čau, čau ... !!! #5 2010-02-24 06:48 LianaBlu: Labi, ka nemainijās cipari, spēja noturēties un tas nav maz...nebūtu mums tāds vārtsargs, tad nez kā būtu...vēl pa kaklu arī ar ripu dabūja...tam gan ir ko turēt...turamies līdz!:))
#6 2010-02-24 06:54 LianaBlu: Jāāā..mūsējiem sanāca iesviest pirmos vārtus!!! 1:2... Super!! Vēl mazliet un būs neizšķirts...lūdzu lūdzu lūdzu:)))
P.S. Tev gan būs gara diena... #7 2010-02-24 07:11
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||