FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Jamamoto31,  24-02-2010 05:42 17  49
ALARM ... ALARM ... LATVIJA--ČEHIJA  ... VANCOUVER 2010

ALARM ... ALARM ... LATVIJA--ČEHIJA ... VANCOUVER 2010

 BILLY  IDOL -- Rebell  Yell -- ( Rock Am Ring Live )
 --PLAY--
   Otrais periods cauri ... 0 : 2 ... PSC !!!
ALARM ... ALARM ... LATVIJA--ČEHIJA  ... VANCOUVER 2010
C_A_P_T_A_I_N__J_A_C_K ATGĀDINĀJUMS ... plkst. 05:00 ......
citi ieraksti Jamamoto31 d-grāmatā
Komentāri
LianaBlu: Ko nu!?:D Muzons arī labais...jāsmērē tie čehi gar sienām!!
#1
2010-02-24 05:59
Jamamoto31: Ehh ... neiet Mums ... tiko tukšos vārtos nespējām iesist !!!
#2
2010-02-24 06:05
LianaBlu: Agresīvāk mūsējiem jāspēlē un saspēle arī švaka, kā tik kāds dabū ripu, tā viens pats nesās uz vārtiem, kur tad pārējie paliek...?
#3
2010-02-24 06:13
Jamamoto31: Pilnīgi piekrītu ... ātruma arī naff ... saspēles nekādas ... metienu maz !!!
S.__O.__S. ... !!!
#4
2010-02-24 06:17
Jamamoto31: Hei ... diemžēl jāskrien uz darbu ... iemet lūdzu infu kā beigsies !!!
Čau, čau ... !!!
#5
2010-02-24 06:48
LianaBlu: Labi, ka nemainijās cipari, spēja noturēties un tas nav maz...nebūtu mums tāds vārtsargs, tad nez kā būtu...vēl pa kaklu arī ar ripu dabūja...tam gan ir ko turēt...turamies līdz!:))
#6
2010-02-24 06:54
LianaBlu: Jāāā..mūsējiem sanāca iesviest pirmos vārtus!!! 1:2... Super!! Vēl mazliet un būs neizšķirts...lūdzu lūdzu lūdzu:)))

P.S. Tev gan būs gara diena...
#7
2010-02-24 07:11
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅