FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Jamamoto31,  22-02-2010 00:04 20  42
ZIEMASSVĒTKI__VISU__GADU ... A_KĀPĒC_GAN_NE__???

ZIEMASSVĒTKI__VISU__GADU ... A_KĀPĒC_GAN_NE__???

 I_N_N_A -- I__N_e_e_d__Y_o_u__F_o_r__C_h_r_i_s_t_m_a_s  --
 --PLAY--
   Katrā gadījumā, kamēr sniegs ir līdz padusēm ... arī noskaņa, tālu nav jāmeklē!!!
   Ar labu nakti ... !!!
ZIEMASSVĒTKI__VISU__GADU ... A_KĀPĒC_GAN_NE__???
ABSOLŪTS_JAUNUMS___** C_A_S_C_A_D_A... D_E_P_E_C_H_E__M_O_D_E...
citi ieraksti Jamamoto31 d-grāmatā
Komentāri
LianaBlu: Jautri!!:))
#1
2010-02-22 01:01
Jamamoto31: Man arī tā šķiet ... paldies ... !!!
Iepriekšējos gadus ar sniegu, Ziemassvētkos bija tā knapāk !!!
Šogad varam svinēt visu ziemu !!!
#3
2010-02-22 01:06
minC`: man patiik z-sveetki . . :]]
kur ir mana daavana ? :]
#2
2010-02-22 01:02
Jamamoto31: Ho, ho, ho ... paķer sniega lāpstu ... un paroc zem tuvējās eglītes !!!
Varbūt paveiksies ... !!!
Čāvv ... !!!
#4
2010-02-22 01:08
minC`: n Tu mani nemaz netaisies sveikt?? grr . . :(( . . :D:D
#5
2010-02-22 01:24
Jamamoto31: Saldi izgulēties ... līdz rītam !!! [bye]
#7
2010-02-22 02:32
LianaBlu: Tas gan un brīvā laika arī vairāk, kā iepriekšējos gadus:))
#6
2010-02-22 01:33
Pārējos 13 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅