FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 bucene,  14-02-2010 10:38 45  80

Sveetku diena!

Labriit!

Izraadaas, šodien var izsvineeties visi - gan latviešu sveetku piekriteeji un citu tautu sveetku noliedzeeji, gan paareejie. Vakar runaajaam te, ka Meteņi veel taalu, izraadaas - jau šodien. Peec septiņaam pirmdienaam jau Lieldienas! 

Riit Pelnu diena. Šoriit uzzinaaju ko nedzirdeetu - Latvijas laikaa beerni saseejuši kuliites ar pelniem un kaaaruši skolotaajiem kaklaa:) Citi pasmeejušies, bet citi likuši beernus par to kaktaa! Jau tad skolotaaji bijuši ar dažaadu humora devu apveltiiti:)

Radio šodien speelee tikai dziesmas par miilestiibu, gribi - klausies, negribi - neklausies:)

Tad svinam šodien to, ko gribam, kaut vai kaarteejo sveetdienu!:D

Meteņi un latviešu viirieši:) Kaa gribeetos...
citi ieraksti bucene d-grāmatā
Komentāri
inuce: ...tak šitā pelnu kuļīšu mode bij manai meitai skolā gadus 10 atpakaļ..;)))...kad pakluso viens otram pie drēbēm sprauda !
Meteņi- atvadas no ziemas...he!...nu neizskatās gan pēc atvadām...
#1
2010-02-14 10:42
bucene: Es gan par taam pelnu kuliiteem neko nezinaaju, man neviens nav kaaris, un es nevienam neesmu kaarusi:)
Jaa, atvadas no ziemas, tad riit buutu jaabeidz sleepot, ha, ha! Meteņus šogad bija jaapaarceļ vismaz meenesi uz priekšu:) Par godu Meteņiem jaauzsleepo:DDD
#5
2010-02-14 10:47
kameniite7: man patiktu svinēt svētdienu:):):)
ja es būtu strādājošs cilvēks.bet ja katra diena ir svētdiena? jāsvin meteņi:)
#2
2010-02-14 10:43
bucene: Jaa, Tev katra diena kaa sveetki, ja vien kaads par to maksaatu...
Tev es noveelu šajaa Jaunajaa Laačpleeša gadaa / tas pa latviskam, šodien izlasiiju, tas Tiiģera vietaa / atrast darbu, lai arii Tu vari svineet sveetkus!
#7
2010-02-14 10:50
punktiite: Labrīt! Jā, svētku papilnam...
Zini, par tiem pelnu maisiņiem - šī tradīcija skolās vēl nav zudusi! Tagad nekar kaklā, bet skolotājiem pie apģērba (visbiežāk mugurpusē). Ir bijuši dažādi kuriozi šai sakarā. Mums tas ir darbmācības skolotāju nopelns, jo viņas kopā ar bērniem sašuj maisiņus un sapilda pelnus.
Svini svētkus smiedamās!:)
#3
2010-02-14 10:44
JurisK: Paga, peec mana lasiitaa Metenji vienmeer iznaaca otrdienaa - septiitaas nedeeljas pirms Lieldienaam otrdienaa. Taa kaa veel laiks sashuut maisinjus! Kam piekar paslepus maisinju, tam Lieldienaas jaaatpeerkaas ar olaam!
#4
2010-02-14 10:47
zilani: Labrīt!!!:))
Labāk svinam visus svētkus:))
#6
2010-02-14 10:49
Pārējos 38 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅