![]() | |||
|
|
Iepazīsties
320 lietotāji on-line
95 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
ernestine: kurā pusē biji?..es rīt kaut ar ciskadrillu līdz Lielupei mīšos pēc gaisa...
#1 2009-09-11 18:09 Naktsvijole_es: es arī gribu sēnēs,ne tik daudz sēņu,cik sēņošana dēļ..:))Tev gan labs guvums..:))
#3 2009-09-11 18:16 bucene: Rudens sēnes ir, baravikas laikam kādas 3 tikai... Bet es priecājos par to pašu, tiešām - galvenais jau bija pabūt mežā:) Gribu kādu dienu uztaisīt sēņu plācenīšus, mani nesen uzcienāja, bija tik gardi:)
#5 2009-09-11 18:19 ernestine: ko varu piebilst, ESI LAIMĪGA !
Bet man jau arī nav slikti, tikko atvēru logu un rīt noteikti līdz jūrai aimīšos, kad mājas darbi būs apdarīti !!! #4 2009-09-11 18:17 bucene: Esmu laimīga, jā, tā ir lauku privilēģija:) Kādreiz es par to sapņoju, tagad tā ir realitāte, vajag tikai gribēt, un viss notiek:)
#6 2009-09-11 18:21 ernestine: tieši tā, bet es gribu pašlai te....nav citu variantu, neved mani uz jūru ..neved uz mežu DDDD..
#7 2009-09-11 18:23
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||