FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 selenga,  20-07-2009 12:01 6  201
Ceļš.....
Virs galvas mūžīgs Piena ceļš un mūžīgs ceļš zem kājām... Iet Sprīdītis, lāpstu pār plecu pārlicis, laimi meklēt, un tas esi tu.
Tu satiec dažādus cilvēkus. Tu iepazīsti pasauli, tās likumus. Tu izdomā savus likumus, tad ik pa laikam pārskati tos. Tu mācies no sastaptajiem cilvēkiem. No draugien un nedraugiem.
Ar kādu paejies gabaliņu kopā, un tad ceļi šķiras. Kāds tev visu laiku ir blakus, tik pierasts, pazīstams, ka tu to pieņem kā pašu par sevi saprotamu un vairs nenovērtē, cik tas labi, ka neesi viens.
Kāds tev nodara pāri, tev sāp. Tu iepazīsti sāpes un tāpēc vari citus nesāpināt.
Tu vari nest savu nesamo un arī citam palīdzēt viņa nastu kādu gabaliņu panest. Kad tu esi paguris, atrodas kāds, kas tevi pabalsta. Reizēm pašam vien sava lāpsta jānes.
Tu paskaties sāņus- tur citas takas, citi cilvēki. Dažs patīkams, un tu gribētu ar viņu satikties, iepazīties. Reizēm tavas vēlmes piepildās, jūsu ceļi krustojas. Seko prieks vai vilšanās.
Kāds tevi pieviļ, un tu paliec viens, tevī ir milzīgs aizvainojums un nesapratne- par ko man tas? Tu savās bēdās esi piemirsis, ka bija taču labi brīži, par ko vari būt pateicīgs tam bijušajam draugam. Tu mācies būt pateicīgs.
Tu kādu aizvaino, un tad tu mācies atvainoties. Sasodīti nepatīkami ir atvainoties. Piedot arī nav viegli, bet tu centies.
Tu ej savu ejamo, nes savu nesamo, un labi, ka tavs ceļš vēl nebeidzas...
/nez./
Būt gatavam uz visu...... Lietas nekad... Kustībā esot ... Tumsa ir Gaismas...
citi ieraksti selenga d-grāmatā
Komentāri
Naktsvijole_es: un mācies....mīlēt...
#1
2009-07-20 12:10
selenga: ...macies visu laiku un no visa...
#2
2009-07-20 12:14
jojo: mācies mīlēt... un tā arī neiemācies.... un nes savu lāpstu tālāk viens pats...
#3
2009-07-20 21:00
selenga: nEIET RUNA TIKA PAR LAPSTU,UN ARī TIKAI PAR MīLESTīBU
#4
2009-07-20 21:06
jojo: es sapratu.. es naktvijoli papildināju :) viss ir pareizi...
#5
2009-07-20 21:11
selenga: :)))
#6
2009-07-20 22:52
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅