![]() | |||
|
|
Iepazīsties
30 lietotāji on-line
93 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
pipars73: tā arī ir :)
Vispār jau kuriozi, bet gadas, ka tas vairs nav smieklīgi... :) #5 2009-07-13 12:13 mieru_tikai_mieru: - Padod, krievs, naglas!
- Sam ti padla naglaja. A uznaju, čto takoje "krievs" vobše - ubju! #3 2009-07-13 12:11 pipars73: :DD apmēram no tās pašas sērijas... Tramvajā: Peredaite taloncik prokompostrirovatj! Gruzin peredast! Šis pagriežas un saka: Sami vi peredasti! :DDD
#4 2009-07-13 12:12 priesteriene: Šīs valodas spēles patiešam izraisa smieklus. Bet nemaz nav smieklīgi, kad kompānijā sēž kāds angļu valodā runājošais un lūdz , lai anekdoti pārtulko. Pēc tam mirkšķina acis un nesaprot no kurienes te jautrība? Man pašai tā ir bijis arī otrādāk, anglis stāsta, aizgūtnēm smejas, bet es sēžu un pārcilāju galvā visus iespējamos variantus, kurā zilbē joks, un lieki. Un tomēr labs ir tas krievu humors:)).
#6 2009-07-13 12:17 pipars73: :)) Šīs lietas tomēr citās valodās netulkojas!
Pat leituviešiem jau ir bezmaz ar tāfeles palīdzību šādas lietas jāpasniedz, kur nu vel angliski runājošajiem... Šādi kuriozi jau vispār laikam tikai ar un ap krievu valodu notiek :DD #7 2009-07-13 12:20
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||