FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 selenga,  12-05-2009 11:20 107  20

Justei

Domas – tas ir vissvarīgākais, jo „mēs esam tas, ko mēs domājam”. Reiz dzīvoja kāds sanjasins, svēts cilvēks, kurš sēdēja zem koka un deva cilvēkiem padomus. Viņš dzēra pienu, ēda augļus un uzskatīja sevi par svēto. Tajā pašā ciemā dzīvoja kāda sieviete.
Katru dienu sanjasins gāja pie sievietes un stāstīja, ka burvestības, ar kurām viņa nodarbojas, novedīs viņu ellē. Nabaga sieviete nespēja mainīt savu dzīvesveidu, jo buršanās bija vienīgais viņas iemākumu avots. Taču šausmīgās nākotnes ainas, ko sanjasins attēloja, uz viņu atstāja lielu iespaidu. Viņa raudāja un lūdza Dievu, lai tas piedod viņai, jo pati nespēja sev palīdzēt.
Un lūk, gan svētais, gan burve nomira. Atnāca eņģeļi un burves dvēseli paņēma uz debesīm, bet pēc sanjasana dvēseles ieradās velni.
„Kāpēc tā? – viņš bija sašutis. – Vai tad es nedzīvoju svētīgu dzīvi, vai visiem nesludināju bezgrēcīgu dzīvi? Kāpēc mani paņem uz elli, bet burvi uz debesīm?”’-
„Tāpēc, - atbildēja velni, - ka, kaut arī viņa bija spiesta nodarboties ar netikumīgiem darbiem, viņas dvēsele vienmēr bija pievērsusies Dievam, viņa lūdzās par glābšanu, tagad tā viņai tiek dota.
Bet tu, gluži otrādi, darīdams tikai labus darbus, domās vienmēr biji koncentrējies uz ļaunumu, kurš nāk no citiem. Tu redzēji tikai grēku, domāji par grēku, tāpēc tagad tev jāiet ceļu, kur ir vienīgi grēks.”

No Swami Vivekanandas citātiem

Vēlme strīdos noskaidrot patiesību ir...  Atziņas,kuras ( it kā ) mēs visi...
citi ieraksti selenga d-grāmatā
Komentāri
Just_: Atkal citāts... Es tak teicu, ka tev savu domu skeleta nav.
#1
2009-05-12 11:28
selenga: Nav,mīļumiņ,nav,toties labprāt ieklausos Tavās....:)))
#2
2009-05-12 11:33
Just_: Un tagad jūties man īsto vietu norādījis? Baigi iegriezis? Licis pārdomāt manu šausmīgo dabu un dzīvesveidu?
Vienmēr esmu teikusi, ka tādi garīguma sludinātāji kā te dažs labs ir līdzīgi Jehovas lieciniekiem.
#3
2009-05-12 11:36
selenga: Tā saki Tu,ne es.......
#4
2009-05-12 11:49
Just_: Es neapgalvoju, es jautāju. Kā tu jūties? Kā jūtos es, to es labi zinu - kā smējos par tavu sektantismu, tā smejos joprojām. Jehovas liecinieki un garīguma sludinātāji bez citātiem ir nulles.
#5
2009-05-12 11:52
selenga: Vai šeit kaut kur it runa par sektantismu,kādu mācību,reliģiju vai filozofiju?......laikam katrs redz to ko vēlas saskatīt........
Manuprāt tikai dažādas domas,kas patīk man un ko ielieku savā DG,nevienam nav spiesta lieta lasīt,piekrist vai nepiekrist.Nesaprotu par ko Tu tā cepies?
#6
2009-05-12 11:56
keroleena: nu pareizi vārdi.....tikai vajag iedziļināties un padomāt
#7
2009-05-12 11:59
Pārējos 100 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅