![]() | |||
|
|
Iepazīsties
80 lietotāji on-line
88 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
skarba dienasgrāmata
Roziiite_jaukaa: Kur Tu shito dabuji?Shis teksts ilgi bija manaa dienasgraamaataa....:)))arii nokopeets no citiem avotiem.Un godiigi sakot ar to saistaas viens mans attiistiibas periods.
#2 2008-06-26 17:11 [kroksis]: vīriešiem patīk sekss, un ja, viņuprāt, vias to saprastu, spētu tā vnk iedot, piecelties un aiziet tā vienkārši, tad būtu vēl drošāki :)))
viss pārējais tik tiešām viņiem ir sarežģīti :) #4 2008-06-26 17:19 soul3: ..sievietei jārīkojas pēc iekšējām sjūtām..:))..ir vīriets,kuram vari pirmā atklāties,jo nav augstprātigs,bet ja čalīts ar degunu gaisā,tad neko..:D
#6 2008-06-26 17:30 Redzijs: Man gan patīk sievietes, kas izrāda simpātijas. Nav jau jākaras kaklā, bet kāds namjoks neskādē.:)
#7 2008-06-26 17:42
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||