![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
homodauns: A kur tovarišķ sķibeļis mitinās-pie kādas maskavas padauzas,jeb pa Latvijas ārēm klimst?:))
#1 2008-03-03 23:34 Devro: Laima nav nekada Pazauza saksim ar to!!Vinam 28. feb bij koncis Cinne villa .. Uz kuru Diemzel netiku .. Kur ir tagad gan nezinu .. bet ... aaaa 8 martaa bushot Gada balvaa albums nominets Glaze piena uz kaut kadu balvu!!!Un vinsjh nav sķibeļis bet Stībelis!!
#2 2008-03-03 23:37 homodauns: Ak ar laimu vēl kopsolī-nu pardon-ilgi nekas par viņiem nebij dzirdēts/paldies dievam/!:))
#3 2008-03-03 23:42 homodauns: ...nu ko- sķibeļisa fane,lai labi klausās tā bezpersoniskā balštele! Ar labu nakti /bļin-atkal marasma lēkme-mjā,vecums un tas m laikam ir divas nesaraujamas lietas/!:))
#5 2008-03-03 23:49 Devro: Kas ir bezpersonisks???Blin tu Kretin sasniedz tik cik vinsh un izej tik daudzas izglitibas iestades un tik tad apliec vinju .. :@ visi gudri vinju apdirst ... a pashi ko darat lai Latvijas vards izskan pasaule ... ?Riebjas nenovidigie un skaidigie Letinji!!:@ Nu ok ne visi .. bet liela dala .. :@
#6 2008-03-03 23:52 Devro: Ja ar lepnumu pazinoju ka esmu vina Fane .. un tada vienmer palikshu kamer vinsh dziedas .. Janis Rulzzzzz :)
#7 2008-03-03 23:55
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||