FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
skarba dienasgrāmata
 Trešdiena 06-02-2008 21:29 1  19
"Kāds izskatīgs vīrietis nonāk pie secinājuma, ka viņa misija šajā pasaulē ir apprecēties ar perfektu sievieti, lai radītu skaistus bērnus. Lai kaut kas šajā ziņā virzītos uz priekšu, viņš uzsāk sievas meklējumus. Vispirms meklē pilsetās, bet nekā un tāpēc dodas uz laukiem. Tur atrod kādu zemnieku, kura trīs meitas izskatās perfektas. Viņš pastāsta zemniekam par savu misiju un lūdz atļauju apprecēt vienu no meitām. Zemnieks atļauj vienu izvēlēties, un vīrietis dodas satikties ar pirmo meitu. Nākošajā dienā zemnieks jautā, kā gājis.
- Redziet, - atbild vīrietis, - viņai ir mazliet-mazliet, gandrīz nepamanāmi, bet tomēr ir mazliet līkas kājas. Nākošajā dienā viņš satiekas ar otru meitu un pēc tam zemniekam stāsta:
- Viņa mazliet-mazliet, gandrīz nepamanāmi, bet tomēr šķielē. Pēc tam viņš satiekas ar trešo meitu, par kuru ir sajūsmā:
- Viņa ir perfekta! Viņa ir sieviete, kuru esmu meklējis! Es vēlos ar viņu apprecēties!
Viņi nosvin kāzas, un pēc kāda laika viņiem piedzimst ļoti neglīts bērns. Vīrs neizpratnē jautā sievastēvam, kā kaut kas tāds varēja notikt.
- Redzi, - atbild sievastēvs, - kad tu viņu satiki, viņa mazliet-mazliet, gandrīz nepamanāmi, bet tomēr bija stāvoklī." 
 
nu nezin gan ...iebruku pāris... Jau atkal sevi pieķēru pie domas, nu...
citi ieraksti skarba d-grāmatā (~515)
Komentāri
desertTramp: labais...;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
#1
2008-02-06 21:33
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅