FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
jasmina10 dienasgrāmata
 Ceturtdiena 14-09-2006 09:53 9  8

Varētu teikt, ka horoskopus ignorēju, bet, ja apgalvotu, ka savai zīmei neuzmetu aci, melotu. Kāds teikums vienmēr aizķeras, nu, vizmaz, lai paironizētu. Kaut vai tāds :  "jūsu rīcībā Jaunava un Vēzis". . . . Wooow! Saturaties tie, kas manā rīcībā! . . . intereses pēc vēl jāieskatās Jaunavā . . . nu kolosāli! pat trāpīgi, bet!!! viens teikums, kā sprungulis spieķos : " ... ierobežos pienākumi mājās."  Nu labi, ka naf, ta naf, iešu pie Vēzīša un . . . ak neraža! tur jau Skorpions priekšā! :((( . . . Nē, nē, nav manos plānos ar kādu dalīties!

Te nu bija . . . jūsu rīcībā Jaunava un Vēzis! :((( . . . jasmina neomā un ar lielu ātvēzienu iemet akmeni horoskopu dārziņā!

Domāju, domāju un, intereses pēc,...  Grimstot labsajūtā zem friziera...
citi ieraksti jasmina10 d-grāmatā (~1267)
Komentāri
tumsaspukje: Negaidi gatavu plānu no horoskopa, bet rīkojies pati! Lai veicās un nebojā omu sev dēļ nepareiziem horoskopiem!:)
#1
2006-09-14 10:02
inuce: ...:)))...bet tu pameklē horoskopu citā avīzē, līdz atrodi to,kas patīk!
#2
2006-09-14 10:21
jasmina10: Tā arī daru - eju kā tanks pāri visiem horoskopiem! . . . uz savu nolemtību .
#3
2006-09-14 10:23
jasmina10: inuce : nu nav man blata avīžu kioskos. :((( ... es tak palikšu plika un nabaga, kamēr atradīšu piemērotu horoskopu!
#4
2006-09-14 10:26
Nichil: Pag, pag, bet Tu taču esi Zivs, kam Tev Jaunava un Vēzis:)))))))))
#5
2006-09-14 11:22
jasmina10: Nichil : nu Jaunavu un Vēzi man piespēlē Zivs zīmes horoskops - tie abi būšot manā rīcībā . . . vai tagad sapratī?
#6
2006-09-14 11:39
Nichil: :))))Hmmm, tas uz uz vīriešiem droši vien attiecas, citādi tak neteiksi, ka mani Tev tas horoskops piespēlē:)))es tač Jaunava:)))) ...nu Vēži ir labiņie, bet Jaunavu vīrieši...ui, ui, ui:)
#7
2006-09-14 15:21
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅