![]() | |||
|
|
Iepazīsties
390 lietotāji on-line
88 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
andyd: Un padomā tik, visas tās Žila Verna daiļrades varēja arī nebūt, ja Verns būtu piekritis Aleksandra Dimā piedāvājumam stāties viņa rakstnieku komandā. Toties iespējams trīs musketieri tad pārvietotos nevis uz zirgiem, bet, piemēram, gaisa balonā :)
#1 2006-01-14 15:54 sarma7: Bet par zemes garozas biezumu ir interesanti padomāt. 100 gadu garumā tikai 10km mazāk (domāja, ka 80km, tagad domā, ka 70km visbiezākajā vietā.)
#2 2006-01-14 16:07 andyd: Okeāna dibenā, zemes garoza esot 5 km bieza. Tur visreālāk varētu izurbties cauri, bet... vai vajag?
#4 2006-01-14 16:17 sarma7: Pats vainīgs, Mēnesi nenosargāji :)))), pat nepamanīji - daudz 15. gab. , "Apollo" vairākās ekspedīcijās brauca Mēnesi apskatīt, virsmu izpētīt.
#5 2006-01-14 16:18 sarma7: Vai Tu negribi papļāpāt ar dažiem bosikiem, kuriem interesē : " Kāpēc viss ūdens neiztek no okeāniem līdz zemes kodolam? Kāpēc nevar tuksnesī ierīkot oāzes? UTT. Es nejokojos... Vai arī :" Kas notiek, ja ar nazi nemitīgi baksta galdu?"
#6 2006-01-14 16:23 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||