FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Susurlacic dienasgrāmata
 Piektdiena 09-10-2020 15:12 3  89
Kā ir ar  sapratni?

Kā ir ar sapratni?

Tiku saņēmis ģeniālu bildi savā telefonā. Tādu kā redzams attēlā. Un ļoti sagribējās atbalstīt teksta autoru, lai radītu sapratni tiem , kas varbūt neko nejēdz un klausās tikai to, ko viņiem kāds iestāsta. Jā, autors ir pareizi novērtējis lietas būtību jo, ja jūs caur masku vai gar masku sajutīsiet cigarešu dūmus vai jebkurus dūmus, tad atcerieties, ka dūmu daļiņas mēdz būt no 1 mikrometra ( mikrometrs - miljonā daļa no metra) līdz pat 0, 1 mm lielas. Savukārt tautā tikļoti iemīļotie vīrusi ir mērāmi nanometros ( nanometrs - miljardā daļa no metra). Tie , kas spēj veikt aritmētskas darbības, sapratīs, ka mikrometrs ir tieši tūkstots reizes lielāks par nanometru..

Pieņemsim, ka dūmu daļiņa ir taisns stienītis un ir 20 mikrometrus gara. Vīruss arī ir pieņemams kā taisns stienītis un ir 20 nanometrus garš. Tātad uz vienas taisnas! dūmu daļiņas spēs novietoties 1000 vīrusu! Mēģiniet saprast visu grandiozo tautas muļķošanu! Drēbes maska neaizsargā!

Ja jūs uz ielas sajūtiet tabakas dūmu smaržu, tad ziniet, tā jau ir bijusi kādam plaušās un jūs ieelpojot to pašu gaisu. Protams atšķaidītu. Bet noteikti tās būs vismaz 100 000 dūmu daļiņas.

Padomāsim - kamdēļ mums nedod priekšlikumus kā uzlabot imunitāti, bet māca muļķības - kā slēpt sekas un justies nepamatotā drošībā. Varbūt izvēlēties vispār neelpot?

Pārrausim kovid ķēdi? Kā var pārraut to, kas nesastāv no posmiem - slimais .. pārnesātājs un ne jau blusas vai odi ( tātad - gaiss) un ieelpotājs? Tāpat var aicināt pārraut iesnu , gripas un klepus , ,ķēdes". Tas nevar nostrādāt, jo cīņa ar sekām nedos rezultātu. Vakcīnas? Vai esam panākuši gripas izskaušanu?

Lietosim ingvēru, lietosim mārdaža eļlu vai sēklas, lietosim prpolisu un smiltsērkšķu produktus. Tie ceļ katra imunitāti . Tad mēs nesaslimsim.

Ieteicamās rīcības
citi ieraksti Susurlacic d-grāmatā (~21)
Komentāri
Gretta: Neviena maska neaizsargā maskas lietotāju.
#1
2020-10-09 18:21
Sigvarts: Taisnība ir tikai par vīrusu izmēriem. Vīrusa izdzīvošanai ārpus organisma ir vajadzīgs ūdens piliens vismaz 10 mikrometru diametrā (sīkāks iztvaikos, lielāks nokritīs zemē), vai vēl labāk, vēl dzīva deguna dobuma epitēlija šūna, ko kāds izšķaudījis vai izelpojis (arī ūdens pilienā). Ja šie nosacījumi neizpildās, tad vīruss nonāk tuksneša apstākļos un izžūst. Katrā ziņā 10 mikrometri ir daudz vairāk kā sērūdeņraža vai merkaptāna molekulas, kas rada pirdiena smaku, vai tabakas dūmu daļiņas.
#2
2020-10-09 21:13
Susurlacic: paldies par komentāru Sigvard. Neesmu pārliecināts, ka šis vīruuss tā aiziet bojās, bet lai tā būtu. Runa iet par situāciju, kad cilvēks iet pa ielu.. smēķē , klepo utt. Ja viņš būs inficēts, tad 100% , ka ieelposiet viņa izlaisto gaisu
#3
2020-10-12 07:33
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.