FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

16.februāris 2013 17:09 
Čau smukais! - Čau. - Vai vēlies, lai starp mums kaut kas ir? -Jā, siena.
16.februāris 2013 17:07 
Kā panākt, lai vīrietis Tev obligāti piezvana?! Ieskrāpē savu telefona numuru uz viņa auto!
14.februāris 2013 23:51 
Neraudi, nesabrūc, pat, ja kāds tevi sāpinājis. Atrodi pats sevi, salabo to, kas salūzis un dzīvo sev!
14.februāris 2013 23:09 
Dēls prasa tēvam : - Kā runā čūskas? Tēvs paskatās uz sievasmāti : - Nu ko jūs klusējiet, mazdēlam interesē !
14.februāris 2013 23:08 
Vīrs pie durvīm ar lielu puķu pušķi rokās, bet galīgi piedzēries. Sieva: „Nu, ko man tagad - kājas atplest? Vīrs: „Vai tad mums vāzes nav?
14.februāris 2013 22:38 
"Uz vecumu mēs kļūstam aizvien vērtīgāki: matos-sudrabs,mutē-zelts,nierēs-akmeņi,asinīs-cukurs,kājās-svins un dabasgāzes rūpnīca strādā nepārtraukti."
14.februāris 2013 21:58 
Ja nespēj pateikt cilvēkam acīs, ko domā, tad arī aiz muguras klusē... Nebūs varonīgi, bet godīgi gan.
14.februāris 2013 21:52 
Vīram un sievai jau ir 60 gadi..šie svin savu 35 kāzu jubileju mazā restorānā. Ziedi,mūzika ,romantika.. Un pēkšņi nenokurienes parādās feja un saka : " Ievēlieties vienalga ko". Nu sieva izsaka savu karstāko vēlēšanos : "Gribu apceļot visu ... lasīt tālāk
14.februāris 2013 21:06 
Kamēr TU ignorē viņu,
14.februāris 2013 18:01 
Sieva:Es gribu pamīlēties!Esmu noguris palēkā pa gultu,lai kaimiņi domā,ka TO daram No rīta vīrs virtuvē prasa -"Kur brokastis?"Sieva -padauzi ar karoti pa šķivi,lai kaimiņi domā,ka TU ĒD."
14.februāris 2013 16:46 
Ja tava mīļotā patīk vēl kādam, tas nav attaisnojums greizsirdībai. Tu vari būt lepns, jo tavās rokās ir kāda sapnis.
3.februāris 2013 23:47 
Mamm,kā jūs iepazināties ar tēti? - Bija 17.jūnijs...gaiša,saulaina diena...nekas neliecināja par nelaimi..
3.februāris 2013 23:44 
Sieviete pēc trīsdesmit ir visbīstamākā! Viņa vēl ir jauna un skaista ... bet vairs nav stulba!
29.decembris 2012 16:04 

joki

   2 12
Kā uztaisu jaunu frizūru - viņš neredz,bet kā mašīnai bamperi norāvu - vienās apenēs izskrēja no otrā stāva....
27.decembris 2012 22:06 

Bez jokiem

   1 8
Patiešām tuvs cilvēks ir tas, kurš zina Tavu pagātni, tic Tavai nākotnei un šobrīd pieņem Tevi tieši tādu, kāds esi.
27.decembris 2012 19:56 
Vīrs pārrodas mājās no komandējuma. Sieva šim pasniedz brokastis gultā, bet vīrs izskatās neapmierināts. Sieva jautā kas par vainu, vīrs negribīgi atbild:
- Tu man esi uztaisījusi gardas brokastis, pasniegusi gultā, bet vai tad nevarēji uz tās ... lasīt tālāk

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅