FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Muktiana dienasgrāmata
 Piektdiena 24-03-2017 22:02 8  92

tāpat vien

Sākotnēji pievienotais ieraksts (skatīt pašreizējo versiju):

Bijām daži radi sanākuši uz pasēdēšanu. Sāka kāds kādu nerrot par to, kas interesē. Proti, vienam interesē gan dokumentālās, gan mākslas filmas par laiku no 1940.-1945.gadam. Konkrētajam personāžam īpaši interesē ebreju tēma, vācieši - sliktie un īpaši interesē vēstures skatpunkts no krievu puses. Gandrīz katrā filmā figurējot krievu politiskā figūra - Žukovs. Par tā laika notikumiem konkrētais cilvēks jau visu zin - kādi politiķi bijusi, kādi tanki un cik daudz un pret ko kurā datumā sūtīti utt. Kā parādās brīvs laiks, tā pievēršas savam interešu lokam un attiecīgi daži ģimenes locekļi ir spiesti pavadīt vakaru traģiskā noskaņā. Viņa sieva jau arī sākusi iepazīt visus tā laika politiķus, bet vienlaikus iegādājusies citu TV, jo saprot, ka intereses ir pārāk atšķirīgas. Uz cita veida sižeta līniju vīrs nepavelkas, viss pārējais esot nenozīmīgi un garlaicīgi. Savukārt viņa sievai tikpat fanātiski interesē notikumi Ēģiptē (un visādi Hariji Poteri). Viņai māja ir izdekorēta ēģiptiešu noskaņā, ir bijusi Ēģiptē (tikai dažās ārvalstīs vispār ir bijusi) un vispār Ēģipte uzkrītoši liekas saistoša tēma. Neesmu konkretizējusi, kurš laikposms. Bet varbūt tas pat nav svarīgi.

No tā secinu tikai vienu - pirmais tipāžs iepriekšējā dzīvē 100% ir dzīvojis 1940-1945.gadā un bijis iesaistīts politiskās darbībās. Grūti saprast, kurā pusē. Tā kā pats arī šobrīd ir dzimis ebreju ģimenē, kuru skārušas deportācijas, un tā kā ir izteikta iracionāla nepatika pret vāciešiem, pieļauju, ka tajā laikā ir bijis ebrejs. Ir aizdomas, ka kādā lielākā amatā - ne tikai pliks izsūtītais vai vajātais. Ja izdotos vairāk pavērtēt, par ko viņš interesējas, respektīvi sašaurināt viņa īpašo interešu sfēru, varētu vēl konkrētāku informāciju izlobīt par viņa iepriekšējo dzīvi. Visdrīzāk tajā laikposmā arī ir miris - būtu jāpievērš uzmanība, līdz kuram gadam izteiktāk ir dzīva interese. Tikai viņš pats to nezin. Savukārt viņa sieva kādā dzīvē 100% ir dzīvojusi Ēģiptē. Un arī viņa to nezin.

Mūsu intereses ļoti daudz ko pasaka par mūsu iepriekšējo dzīvi (ja tā ir bijusi ar kaut ko spilgta). Un par ko interesējos es?....Ezotērika, indiāņi, mistika, indiešu jogi, meditācijas, Dievs, mūzika...Astroloģija, hiromantija mani interesēja jau 10 gadu vecumā, kad vēl nemaz neticēju tās reālajam pamatojumam. 18 gadu vecumā jau biju izkopējusi kaut kādas viedu indiešu atziņas par slēptajām enerģijām, lai gan īsti nesapratu, par ko ir stāsts. Vienmēr esmu uzskatījusi Bībeli par krutu grāmatu, lai gan diezgan ilgi domāju, ka tā ir kāda pasaka vai teika un esmu augusi izteikti neticīgā ģimenē. Pilnīgi noteikti man nav tik dzīva interese ne par ebrejiem, ne par politisko situāciju Krievijā 1940-1945.gadā. Un arī par ēģiptiešiem nē. Vispār tā kā mēs esam dzīvojuši noteikti vairākas dzīves, īpašās interešu sfēras var izpausties dažādos specifiskos žanros un par dažādiem laikposmiem.

Un par ko slimīgi interesējaties jūs?

Gandrīz vai atkal iemīlējos. (Haha, nu... "Ja jūs ejat medībās, tad mediet...
citi ieraksti Muktiana d-grāmatā (~75)
Komentāri
Peteris29: Wāhners, bajāns, tēja.
#1
2017-03-24 23:40
Extra_Virgin: Forša tēma :)
.. dēls saka - zb jau par to ēdienu. Jā, laikam esmu pasista uz nutricioloģiju. Vai iepriekšējā dzīvē būtu mirusi badu? droši vien, jo ēst man reāli garšo.. :)
#2
2017-03-25 00:41
nevissirkaizskatas: WTF? Murgs kaut kads!
#3
2017-03-25 01:11
JurisK: Atdzimshana nenotiek tik biezhi - aatraakais - miljons gadu, bet driizaak- vairaaki miljardi. Iespeejams shii vispaar tava pirmaa dziive - taatad vajadzeeja 13 miljardus gadu. Taa ir loterija.
#4
2017-03-25 03:38
Muktiana: Tā gan nav! Pēdējā gadsimta laikā paspēj pat 2x iedzimt. Agrākos gadsimtos - 1 x 2-4 gadsimtos. Tagad arvien biežāk. Tajos "paranormālo stāstu" forumos ne viens vien ir pieteicies, ka bērns atpazīst vai atceras 2004.gada 11.septembra 2 torņu notikumus. Jau tajā teoraktā bojā gājušās dvēseles atdzimst. Daudz ziņu ir arī par 2.pasaules karā bojā gājušo dvēseļu atdzimšanu. Interesanti, ka pat Anna Franka - tā ebreju meitene, šķiet, Austrijādzimusi, - arī esot atdzimusi un dzīvo šobrīd Austrālijā.
#6
2017-03-25 16:03
puuuka: labi,kad man bija un ir tikai viena dzīve:)
#5
2017-03-25 08:31
JurisK: Laikam nav noziimes - jo peec nomirshanas tu momentaa buusi atkal savaa apzinjaa 2-3 gadiigs beerns bez atminjaam.
#7
2017-03-26 04:25
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.