FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Muktiana dienasgrāmata
 Sestdiena 06-02-2016 23:52 1  51

IVM

Sākotnēji pievienotais ieraksts (skatīt pašreizējo versiju):

Tēmas nosaukums "IVM" nozīmē "Ideāls Vīrietis Murķelim". Vienkārši tā gudri aizšifrēju, lai tēma nelec acīs nepiederošiem. :)

Murķeli, kā Tev šķiet, Tev derētu tāds vīrietis? (Protams, gadījumā, ja vakance brīva.) Skat, zemāk. (Ceru Tev rādīs to pašu ko man.)

https://www.youtube.com/watch?v=ZdWNN8vtvFw

Vienkārši pēkšņi ienāca prātā pajautāt - kā Tev tāds patiktu? (Kāds varbūt domā, kāpēc Tev personīgi nevaicāju. Bet te arī ir gana personīgi. Nav jau steidzams jautājums. Un atbilde arī nē.)Tu jau zini, ka man patīk dziedātāji. (Ja nezināji, tad tagad uzzināji.) Tāpēc arī citām piedāvāju dziedātājus. (Lai gan īstenībā man ne tikai dziedātāji patīk. Bet tā jau būs atkāpe no tēmas.)

Nu, lūk, tāds košs vīrietis. Man patīk. Sev tādu negribas, Varbūt pārāk košs. Bet kāpēc Tev nepiedāvāt? :) Skatīties un klausīties man uz tādu patiktu. :)

Lūk tā.

****

Bet patiesībā es nedaudz apskaužu tādus ielas brīvmāksliniekus. Laikam ir 2 galējības: vieni - pareizie, stabilie, kas strādā biroja tipa darbos un dzīvo biroja tipa mājās, - un tas dod drošības sajūtu un tas ir forši; otri – kā vanagi, - rotājušies ar krāsainām spalvām un uzpinuši dredus ar flautu vai ģitāru rokā, tā arī rībina pa dzīvi. Un tādā dzīvē ir gan romantisms, gan brīvība, tikai nestabilitāte.....Ja man būtu jāizvēlas kā dzīvot (nu vienalga - vīrieša vai sievietes ādā) - es laikam ne vienā no variantiem nebūtu apmierināta. Ja dzīvotu biroja dzīvi (pati vai otra puse), tas liktos nāvīgi garlaicīgi. Ja dzīvotu putna dzīvi, pietrūktu drošības sajūtas.

Un kā ir ar vidusceļu? Nu nezinu, kur ir tas vidusceļš. Nav pieredzēts un pat teorētiski grūti iztēloties. Man tomēr sanāk 2 varianti - vai nu rutīnas mākta dzīve, bet ar stabilitāti, vai brīvība un radošums, bet bez stabilitātes. Savā ziņā es apskaužu brīvos un nestabilos arī par uzdrošināšanos atteikties no materiālajām lietām un sekot sirdsbalsij un brīvībai un ne no kā nebaidīties.

No otras puses, cienu pirmos par to, ka viņi gatavi iejūgties tādā rutīnas jūgā un to jūgu vilkt un sniegt apkārtējiem (vai vismaz kādam - kaut vai tikai pats sev) drošības sajūtu.

*****

Un, dārgais lasītāj, kāda dzīve Tev labāk patiktu? :)

Ja mainās apziņa, mainās dzīve. Ar... Par grāmatu „Šantarāms” un Indiju
Komentāri
Murkjelis: :D Ar ko Tu naktīs nodarbojies, ko?! :)
Pirmais puisis ar drediem ir foršs. Man gan labāk arī patīk indiāņi ar pānu flautām. Kādreiz pie stacijas laukuma viņus varēja redzēt un dzirdēt. Tāda mūzika "paņem", bet mūzikas dēļ :)
Bēēt, ja meklējam ideālo vīrieti, tad tas priekš manis drīzāk būs kaut kur starp krievu bardiem (varbūt ne tikai krievu, tos es vienkārši vairāk zinu) un tad to samiksējam ar nasko enerģētiku,kas nāk teiksim no Bregovica un sanāk IVM, kurš dzīvē neeksistē :D
Un, pag, ščas atriebšos [aiziet meklēt MIV - Muktianas ideālo vīrieti)! :D
#1
2016-02-07 09:28
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.