FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Piektdiena 15-02-2019 04:07 4  61

Pagātnes stīga.

Var pārdzīvot, izdzīvot un piedot. Vai uzticības nodevībai ir izdzišanas laiks? Apvainojošie vārdi, dusmu izgājieni pārklājas ar atmiņu putekļiem? Vai patiesībai nav vērtības? Labāk dzīvot ilūzijās, pieņēmumos, bez patiesības? Ar meliem, kuriem nav vērtības. Tie izgaist tukšumā. Ja cilvēks pat pēc gadiem nevar visu izrunāt. Tikai izrunāt, vairāk man neko nevajag. Laikam pat pēc gadiem grūti atdzīt savu vainu. Nē, pārmetumi no manas puses nebūs. Esmu jau ar visu samierinājusies. Tikai viena pagātnes stīga velkas līdzi - uzticības. Tikai to vajadzētu atjaunot. Vai kādam citam būtu jācieš, ja kāds iepriekš to ir ieskrāpējis?

Nē, vairs nesāp. Tikai reizēm pagatnes gūtā mācība traucē dzīvot. Vai viņam pašam nesāp par nodarījumu? Man vajag tikai vienkāršu, patiesu sarunu, un varam pagriezties un aiziet neatskatoties. Vai cilvēks nesaprot, ka dzīve atmaksā par visu? Cik zināms viņam viens dzīves triciens jau bijis. Vai grūti sakārtot pagātni? Vai pašam nesāp, ja otram sāpes nodarījis?

Viņam, laikam ar to visu vieglāk dzīvot, ja nevēlas būt atbildīgs par nodarījumu. Bet nezina, tās sajūtas, cik patiesība var būt vienkārša un dzīvē ievieš vieglumu. Lai, nes to smagumu. Ja pazaudējis savi maldos.

Esmu izdzīvojusi un piedevusi, un pagātnes stīgu pārraušu. Lai dīgst jauns uzticības asns.

www.youtube.com/watch?v=7oTYCEzt5o0

Kurā brīdī Kaut ko garšīgu
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~221)
Komentāri
sauljuks: Ja Tev ir vajadzīga šī saruna, tad Tu vel kaut ko gaidi no otra cilvēka. Tātad nav ne piedots, ne aizmirsts... Brīdī, kad patiesi piedosi un noliksi nost, nekas vairs nebūs vajadzīgs un tad, ļoti iespējams, tas cilvēks pēkšņi būs gatavs sarunai.
#1
2019-02-15 09:10
langstinsh: Viņš nezina un neuzzinās tavu kreņķi.
#2
2019-02-15 10:29
riebekle: Jā, piekrītu sauljukam - nedomāju, ka ir līdz galam izsāpēts. Mēģini piedot un saprast. Bez tam, varbūt tas, kas notika, notika uz labu? Reizēm tā ir, lai arī sākumā tā nešķiet.
Lai izdodas to sāpi atlaist! :)
#3
2019-02-15 11:02
raina1970: Šādā koncepcijā sanāk- nav vajadzīga izrunāšanās, bet gan tas, lai tas otrs atzītu savu vainu un lūgtos piedošanu.. Ta ir spēle- pašai ar sevi un to citu cilvēku.. Kad pati būsi izpratusi- kas un kāpēc notika, tad nevajadzēs otru- spiest atzīt vainu, likt justies vainīgam par to, ka kaut kas Tev bija nepieņemams kādreiz jūsu attiecībās..Skan visai neparasti- bet vispirms ir jāsāk ar sevis iepazīšanu, jo parasti mēs spoguļojam sevi otrā cilvēkā.. kas patīk un arī tas kas nepatīk- viss ir mūsos pašos.
#4
2019-02-15 14:54
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.