FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
riebekle dienasgrāmata
 Sestdiena 06-07-2019 18:46 32  219

Nūditu pludmalē. Viena.

Sākotnēji pievienotais ieraksts (skatīt pašreizējo versiju):

Rīts iesākās ar šodienas gaviļnieces Sauļuka aicinājumu doties uz pludmali. Jau no paša rīta. Sākumā nācās atteikt, jo rīta pusi jau biju saplānojusi citiem darbiem, tomēr derot arī vēlāks laiks, lai tikai es braucot! Nu labi. Kad gan esmu varējusi no ūdens, īpaši jau jūras, atteikties? Sapakoju savas pludmales lietas, apskrienu dārzu un saplūcu dāsnu pušķi jubilārei. Diļļu pušķi, tādu smuku, kuplu, nepāraugušu un smaržīgu, ar visām saknītēm, ielieku mitrā salvetē un kārtīgi sapakoju, lai nenovīst. Sašķinu arī zaļos pākšu zirnīšus un piemetu vēl klāt pāris cukīni, veģetāriete novērtēs. J

Uz pusdienslaiku, kā norunāts, sazinos ar Sauljuku un vienojamies, ka pēc pusstundas būšu klāt. Braucot tramvajā jau redzu gaidītāju, samājamies caur logu, izkāpju un dodos pāri ielai. Sagaidīšana kā vienmēr – apkampiens, mīļbuča uz vaiga. Un tālāk jau mani noliek fakta priekšā – plāni nedaudz mainījušies, bet pludmale būšot. Sauļukam uzradies īpašs ciemiņš, tādēļ man uz pludmali būšot tomēr jādodas vienai. Kamēr kāpjam uz dzīvokli, tieku mierināta – viss būšot - pludmale, saule, jūra, kur šodien esot lieli viļņi, un tā. Atstāju pušķi un zaļo dāvanu Sauļuka mājā un tieku vilkta uz mašīnu, mani aizvedīšot līdz pludmalei. Saku, ka nē, es nekur viena nebraukšu un mani vajag aizvest, bet tikai uz tuvāko vilciena staciju. Jau domās rēķinu, ka varbūt, ja noveiksies, paspēšu uz tuvāko vilcienu, bet ja nē, tad varbūt jāpasēž kādā kafejnīcā vai kā citādi jānosit laiks līdz vilcienam. Nu labi, aizvedīšot mani uz staciju, lai kāpjot mašīnā. Ātri tieku iepazīstināta ar šoferi, man tiek atrasta vieta mašīnā un mēs braucam. Tā smuki taisni braucam uz staciju un tad pēkšņi mašīna nogriežas pa kreisi prom no ielas, kas ved uz manu staciju! Tā ir nolaupīšana! Mēģinu iebilst un pierunāt šoferi pagriezt atpakaļ stacijas virzienā, bet šis nav pierunājams, šodien tiekot izpildītas pavēles tikai no jubilārēm un ja es tāda neesot, tad nemaz lai necerot komandēt. Tā, lūk! Klusībā apdomāju bēgšanas stratēģiju – ok, aizvedīs līdz Vecāķiem, izlaidīs, aiziešu līdz stacijai, sagaidīšu vilcienu uz Rīgu un, kā reiz, kamēr aizbraukšu, gan jau arī tālāk uz manu pusi kāds vilciens ap to laiku kursēs..

Mani smuki Vecāķos izlaiž gandrīz pie pašas laipas, kas izietu uz jūru, atkal sabučo un samīļo. Un pamet. Ar vārdiem, lai nemuļķojos un eju vien uz jūru, būšot labi arī vienai pasauļoties un lai noteiktie iebrienu jūrā, jo tādi viļņi ne katru dienu esot. Palieku viena. Pirmā domā ir iet uz staciju, bet tad prātoju, kāpēc gan līdz tai jūrai vismaz neaiziet, paskatīšos, paiešos pa pludmali, un tad atpakaļ. Aha. Pēc brīža attopos klājam zemē paladziņu un metam nost savu apģērbu. Esmu izvēlējusies nelielu laukumiņu aizvējā aiz kāpas, pavisam blakus divām sievietēm, mūs šķir tikai neliels krūmiņš. Iekārtojos un sauļojos. Un sāku zvanīt tiem, kuri varētu būt ar mieru atbraukt pie manis uz pludmali. Viena draudzene ir Vācijā, tai zvanīt atkrīt. Zvanu citai draudzenei, bet viņa ir darbā, brīdi papļāpājam par šo un to, tad domāju tālāk. Zvanu draugam, nekā romantiska, tiešām tikai draugs, bet zinu, ka varbūt neatteiktos pakavēt laiku. Jā, nu neveicas arī šoreiz, draugs iedzēris un piedevām vēl dakterē savu apskādēto pēdu un nekur īpaši nav vēlams kustēt. Brīdi parunājam par bērniem, darbu un privātām lietām, novēlu veseļot kāju un atvadāmies. Nu ko, mīļā, paliksi plika un viena tomēr, pie sevis nosaku. Oho Vakara plānam arī tā kā ir par vēlu... Nolieku telefonu, pagriežos uz muguras un ļauju saulītei kutināt punci un krūtis. Atslābstu un tiešām izbaudu mieru. Tā ik pa brīdim pagrozos, līdz paliek karsti un rodas doma tomēr iebrist tajos viļņos. Pametu acis pāri kāpai un saprotu, ka visu krastu ir okupējuši kaitbordisti, nevienu nūdistu ūdenī nemana, bet gar krastu lielajā vējā klīst līdz zobiem sapakojušies staigātāji. Saprotu, ka laikam nav prātīgi vienai un plikai brist jūrā, tāpēc uzģērbju tomēr peldkostīmu. Palūdzu abas tuvāk esošās sievietes pieskatīt manas mantas, kamēr esmu jūrā, un to man laipni piekrīt izpalīdzēt. Jūrā ilgi nekavējos, izbaudu viļņus, kas ir augstāki nekā ierasts un skaisti grūsta mani. Netālu vizinās divi trīs kaitbordisti , tālāk redzami vēl daži. Mazliet apmērcējusies un ūdeni izbaudījusi, dodos krastā. Esmu jau mazliet apžuvusi un paskatījusi savu vilcienu laikus, kas ideāli sakrīt, lai ērti un bez steigas no viena vilciena pārsēstos otrā. Vienā mierā sēdus tīru no sevis smiltis, kad jūtu, ka no kreisās puses kāds pienācis un ar mani runā. Izbīstos, jo tas ir vīrietis ar pārsistu uzaci un ne visai jaukā paskatā. Vīrietis gribot iepazīties. Asi un diezgan skaļi atcērtu, ka es nevēlos ne ar vienu iepazīties. Svešais ātri pieceļas un aiziet. Fūūū, atviegloti uzelpoju, bet nepatīkamā sajūta paliek. Nākamreiz laikam tomēr jāmeklē kāds, kurš nāk līdzi uz pludmali un ar kuru var gan laiku sarunās paīsināt, gan kurš pieskata somu, kamēr otrs iet peldēties.

Mājā nokļuvu mierīgi un kā plānots.

Nu Sauļuk, nu pagaidi tikai!

Dots devējam... Drēgnums
Komentāri
sauljuks: Viss kādreiz dzīvē notiek pirmo reizi! :) :P
#1
2019-07-06 18:52
riebekle: Jā? Tu saki? :D Riebekle! :D
#5
2019-07-06 19:38
derevnja10: Fui, Sauļukam😂🤣😂
Pameta draudzeni likteņa varā😂🤣😂
#2
2019-07-06 19:32
riebekle: Jā, vot, fuj, kā viņa tā varēja??!! :D Bet nekas, liktenis nesnauž! :D
#3
2019-07-06 19:34
derevnja10: Secinājums. Cik maz vajag Daiļam dzimumam, lai krasi mainīties plāni....,😂🤣😂
#4
2019-07-06 19:36
riebekle: Es viņas vietā darītu tāpat! Pat nešaubītos! :D Un kad man tā būs, viņa sapratīs! :D
#6
2019-07-06 19:39
sauljuks: riebekle, lai Tevi mierina doma, ka liktenis jau visu paveica. :))
#7
2019-07-06 19:50
Pārējos 25 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.