FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
riebekle dienasgrāmata
 Trešdiena 01-05-2019 09:35 21  124
Brāķis

Brāķis

Devos ceļā laicīgi. Ar domu, ka vai mazums kas ceļā var gadīties, tāpēc labāk ātrāk nekā tusiņā nokļūt tad, kad viss šampanietis jau izdzerts un ļautiņi pārgājuši pie „smagās artilērijas” vai, kas vēl ļaunāk, visas smalkās uzkodas, nu tās, ar lasi, ikriem un nenosakāma sastāva maigas konsistences krēmu, jau beigušās un uz galda vientuļa rēgojas siļķe kažokā un rasols. Vispār, ja būsim godīgi, nekāds baigais pikniks jau nebija plānots, vien tāds burziņš ap ugunskuru, nu varbūt kāds šašliku saceps vai uzgrilēs kādu haizivs steiku. Ja noveiksies. Vārdu sakot, ceļā posos laikus.

Nu ja, tā arī domāju! Šaize gadījās jau pirmājās 10 minūtēs. Biju izlidojusi, kā – žvirrrrks - uzplīsa zeķubikse. Pilnīgi jutu kā tā maita irst. Bet nu es jau arī muļķe! Vajadzēja man to slotaskātu pārbaudīt, kā nekā jauns un pavisam svaigs no veikala. Es jums teikšu, tagad tādus brāķus ražo! Labi, ka man čeks saglabājies, došos rīt uz PTAC un rakstīšu sūdzību. Un no slotaskātu veikala piedzīšu zaudējumus arī par zeķubiksēm, nebija jau no lētā gala. Nu neko, nācās nolaisties un saplēstās zeķubikses novilkt. Dzestras gan tās naktis, es jums teikšu. Izdomāju, ka tomēr vilkšu zeķbikses atpakaļ, jo lai arī saplīsušas, tomēr kāds nekāds siltums. Uzstīvēju zeķubikses atpakaļ un, tā darbojoties, uzplēsu tās vēl divās vietās. Sapratu, ka no piepūles esmu piekususi un man ir karsti. Varbūt tomēr nevajadzēja tā pūlēties? Eh, ko nu vairs, sēdos uz slotas un devos ceļā. Paskatījos uz tiem caurumiem un nospriedu, ka nav jau tik traki, džinsas ar caurumiem taču arī daudzi nēsā, pat stilīgi. Nu, vārdu sakot, lidoju tālāk, kā pēkšņi, ne no kurienes, man priekšā izšāvās vārna. Jeibogu pārbijos un parāvu savu slotaskatu sāņus, tak tā parāvu, ka ierāvu skabargu. Tieši turpat, kur caurumu zeķubiksē. Mjā, nu kā šitā var neveikties? Sakodu zobus un lidoju tālāk, pukodamās uz vārnu, kurai tik vēlu vakarā, redz, sagribējies kaut kur vēl lidot, it kā nevarētu pa dienu plivināties apkārt! Nemaz nepieminēšu to, ka netīšām, blenžot uz tālumā spīdošajām pilsētas gaismām, aizdomājos un ielidoju egļu audzē, pēc tam ceļā patrāpījās sikspārņu varza un beigās, piezemējoties tusiņa laukumā, apsvilināju matus lielā ugunskura liesmās, kuras vēja brāzma varen „laicīgi” sapūta uz manu pusi.

Vārdu sakot, šī bija tizlākā Valpurģu nakts….

Kā šodien ģērbties? sk(a)ujas
citi ieraksti riebekle d-grāmatā (~45)
Komentāri
nazis: Labi, ka p... neierāvi skabargu. Īstas raganas lido bez zeķubiksēm, bez biksītēm, citādi slota nestrādā. Tagad jauni laiki, jauni tikumi, citas slotas.
#1
2019-05-01 09:52
riebekle: Man ir vecā modeļa slota, jauno nevarēju atļauties, tad būtu jāņem līzngā. :D
#2
2019-05-01 10:03
bagi: Štrunts ar slotu, zeķubiksēm un Valpurģu nakti, bet, kad runa iet pa ēdamo, es nevaru nostāvēt malā.... kaut rasols, kaut siļķe kažokā /nolaizās/
#3
2019-05-01 10:20
Stika: PTAC kopā sapīts ar Valpurgju nakti un zekjubiksēm.😳 Murgs, odnako.😁😎
#4
2019-05-01 16:05
siikaa16: Jaunās slotas ar smilšpapīru jānoslīpē.
#5
2019-05-01 17:02
agrisg: Tik nesaprotu, kāpēc nekad mani neviens šajā pasākumā neuzaicina? ;)
#6
2019-05-01 19:47
Liene37: Kad es lidoju uz slotu, vārnas ir mani ceļa putni. Atceries, īsta ragana no vārnām neraustās. Ābece.
#7
2019-05-01 21:26
Pārējos 14 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.