|
|
Pucina62 dienasgrāmata
|
KĀPĒC ES ESMU TIK NABADZĪGS? Budas dzīves laikā kāds ubags viņam pajautāja: ”Buda, kāpēc es esmu tik nabadzīgs?” Buda atbildēja: ”Jo tu nepraktizē dāsnumu.” Nabags uzreiz iedomājās, ka viņam jābūt bagātam, lai praktizētu ... lasīt tālāk |
|
Atveru Facebook un atbilde maniem piedzīvojumiem! Universālie likumi KĀ AUGŠĀ, TĀ APAKŠĀ: Visums tevi atbalsta un redz tevi kā apgaismotu būtni, neatkarīgi no kļūdām, kuras vari pieļaut uz Zemes. KĀ IEKŠIENĒ, TĀ ĀRĒJĀ ... lasīt tālāk |
|
ES ESMU TAVS ĶERMENIS UN ES RUNĀJU AR TEVI Es esmu ar tevi ik mirkli, un man ir svarīgi, lai tu mani sadzirdi. Lūk, ko es vēlos tev pastāstīt: Tavs skatījums uz mani nosaka, kā es izskatos. Ja tu mani uzlūko ar mīlestību un skaistumu, es ... lasīt tālāk |
|
Labāko iemigšanas metodi, lūdzu, studijā! |
|