FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
meenesgaisma dienasgrāmata
 Sestdiena 24-08-2019 12:42 3  42

Brīvais lidojums!

Mēs bieži vien slēpjam savas patiešās vēlmes, izjūtas, jo baidāmies no otra reakciju. Pateiktu vārdu atpakaļ nepaņemsi un citreiz pat sekas varbūt pāru izšķiršanās. Protams, ka kopā būt ar īsto cilvēku ir svarīgāk par dziļi mitošu vēlmi..Tā mēs ikdienā slēpjam , slēpjam savas vēlmes, atbilstam sabiedrības normām. Kādu dienu tīši vai netīšām pasprūk vaļā viss, kas ir jau sen mitis un tad tāda reizē atbrīvotības sajūta, bet reizē arī nesaprašana, ka otrs tāds pats "nepareizs", avantūrisks. Iespējams mums citreiz vajag vienkārši skaļi paust savas vēlmes, izjūtas, domas..

izjūtas Sievietes maitas izmantotājas
citi ieraksti meenesgaisma d-grāmatā (~4)
Komentāri
SpoguliitisTM: Miinuss, miinus. Kaa tad.
#1
2019-08-24 14:17
jurks: Viss notiek tā, kā tam ir jānotiek! Cik daudz mēs varam izlemt "savu" gribu? Bet ar to mazumiņu, kas mums atvēlēts ir tā: katram cilvēkam ir trīs tēli (kā teātrī lomas), pirmais tēls ir projekcijas,tas ir- tas ko mēs gribam parādīt citiem, cik esam labi, gudri, jauki, vai pretēji- ļauni un briesmīgi, lai citi baidās, tas ir projekcijas tēls! Otrais tēls ir tas, ko citi redz un tas atšķiras no tā ko mēs gribam lai par mums domā! Un trešais tēls ir tas, kā redz mūs tas, kurš mūs ir radījis, mūsu Rādītājs! Un jautājums ir tāds- mēs gribam attīstīties un attīstāmies, bet jautājums- kādā tēlā( lomā)? Vai tajā pirmajā- izskatīties labi, vai otrā? Vai tomēr trešajā- patiesajā, var būt ne tik spoža un galvu reibinoša, bet ilgtermiņa!
#2
2019-08-24 15:45
ermis: Labās attiecībās nemaz nevajag neko skaļi paust. Jo tas ko Tu gribētu skaļi paust tiek vienkārši abpusēji, atklāti dzīvojot (t.i. labprātīgi atļaujot otram sevi iepazīt visās jomās) iepazīts, izrunāts, saprasts un kopīgi atrasti labākie varianti. Ja ir nošķirtība jūtās un domās jau no paša sākuma. Tad protams, ka kādā brīdī radīsies jautājums - vai nevajag kautko skaļi paust?
#3
2019-09-14 13:08
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.