FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Sinilga dienasgrāmata
 Pirmdiena 25-03-2019 04:27 13  87

primitīvais sabiedrības babulis ar skaļu rīkli un bļaušanu

Piekrītu, ka esmu problēmu nomākts babulis, neko nejēdzu no dzejas, jo esmu darbaļaudis - sabiedrības “padibene”, kura ar savām muļķībām saraudina sev līdzīgos, kuri, atšķirībā no inteliģences, nav nomākti ar naudas tērēšanu, dzejas lasīšanu, gramatikas ievērošanu un cik vispār to “padibeņu” bērnu skolā mācās? Es cienu šos cilvēkus – “padibenes” (t.sk. arī es), kurus nicina bagātie, izglītotie un pareizie, jo viņi smilkst savā nodabā, bet mēs, “cūkas, kuras neko nesaprot no pērlēm”, jūtam, mīlam, ienīstam un raudam, smejamies par vienkārši pateiktiem vārdiem; mēs arī bez šīm “inteliģentu muļķībām” esam dzīvi cilvēki – mīlam, ienīstam, raudam un smejamies, bet inteliģentie, sakniebtām lūpām, mūs nicinot, pamazām nozūd kapos ... viņu cinisma dēļ, mums no jauna jāmācās “rāpot, staigāt un atkal lidot”...

OHO "Dzīvā dzeja"::::

primitiivo aprindu babulis arj
skanju riikli unj bljaushanu, kaa vinjai napaciitei te paari dara intelingjenti. kaa
vinju neveelas klausiities, kaa vinjas priekshu valjiigo, vinjas probleemas arj
teevinjiem, vinjas nelaimiigo dziivi da visu paareejo neveelas ne dzirdeet, ne
kjidaat, ne zinaat. bljaun kaa praataa jukushas.
unj meklee vainiigos.
nee , ne
tos, kuru deelj vinja skolaa suudiigi maaciijusies un po zhiznji tikai luuzersha
sanaakusi, ne tos.
bet tos, kuri "miiliet, kunjas, manu skaisto proozu un dzeju! "
neveelas izpildiit.

Komentāri
riebekle: DzDz ir klozeta bedre, nu nevajag tur līst, ja negribi sūdus sev uz galvas mazākos vai lielākos apjomos. Diemžēl, bet tā nu tas ir. Nepārdzīvo dažu tizleņu dēļ. Nav vērts. :)
#1
2019-03-25 06:40
nazis: Jāiemācās ignorēt šādus komentārus. Šādi cilvēki vienmēr ir bijuši, ir un būs, ja vienu apklusinās, tā vietā būs cits, un man viņu pavisam cilvēcīgi ir žēl. Kad reizēm ieeju palasīt, kas notiek Spamā, nu skumji, kad cilvis raksta, pats sev atbild un strīdas ar sevi. Un nepiekrītu riebeklei, ka nav kaut kur "jālien". Mēs esam brīvi savās izvēlēs, jo vairāk un biežāk tur iesim, jo sakarīgāka šī sadaļa kļūs un negatīvie komentāri būs mazākumā, līdz izzudīs.
#2
2019-03-25 09:13
riebekle: nazi, redz, DzDz atbildīgais sevi pozicionē kā liels dzejas pazinējs un eksperts, plus tur vēl daža laba pieaicināta eksperte. Un izlemj tos pantus publicēt tieši viņi. Tad jautājums - ja jau izlemj publicēt un pēcāk apņirdz, tad ar kādu mērķi tiek publicēts? Paņirgāties? Vai pacelt sevi "auKstos plauGtos", lai parādītu, cik kompOtenti? :) Tas tā - jautājums padomāšanai.
#3
2019-03-25 09:29
fargo: un kāds no tās dzīvās dzejas tolks, lai tur līstu? sen zināms - tur izsmieti daudzi. var rakstīt dzejas savā dg un kritiķi var iet ieskrietes.
#4
2019-03-25 10:27
ganjaubei: " jo vairāk un biežāk tur iesim, jo sakarīgāka šī sadaļa kļūs un negatīvie komentāri būs mazākumā, līdz izzudīs."
jo vairaak un biezhaak tur iesi, jo vairaak un biezhaak tevi dzeesiis, liidz izbanos pavisam, ja tavi komentaari nepatiks augstlabdzimtiibai. tur var dziivoties vinju izredzeetie un biezo aadu vai kazhoku iipashnieki.
#5
2019-03-25 11:27
langstinsh: Izbanots.kā hokejā 5 minūtes dabūt...sūdūga dūša,bet sūds ir dūšīgs.
Galvu augšā1
Krusa nobira-Vienalga-Pavasars!
#6
2019-03-25 12:19
nazis: Meitenes, vai tiešām jūs nepārspīlējat? Neesmu nekad mēģinājis publicēt savus dzejoļus, un ceru, ka vecuma demence tik tālu neattīstīsies, taču, ja uzdrošinies to darīt, tad ir jābūt arī gatavam/ai uz kritiku, tajā skaitā arī uz nekonstruktīvu kritiku dažu mums pazīstamu personāžu izpildījumā. Bailes ir slikts padomdevējs, un tad atliek vien ganīties DG ierakstos, kas dzejai, manuprāt, nav īsti piemēroti, vai arī PA stingrā admina uzraudzībā. Mani baidīšanās gan nepamierina, un neviens šeit nevar saukties par vecmēbeli, kamēr nav trīsreiz izbanots.
#7
2019-03-25 14:15
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.