FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Trešdiena 09-10-2019 18:55 2  26

Padomīgs palīgs, rekrūtēm uz VB valkanci, ij VecMēbelēm ( skumjais stāsts, 4 daļa )

Labvakar, labvakarIņj&Janiņj..... labu vakaru visiem HOHO bērniem, un atkarīgajiem ;-))))

Ko es jums šovakar pirms aiju, aiju, ar ņjamu, ņjamu vēstīšu......, ko vēstīs mīļais labais InjJanj onkuls !

Īsumā, kā labs padoms visām rekrūtēm uz VB ( Virtuālā Brūte, nejaukt ar ZB ;-)))

TiešTēmējiens būs uz šo skaisto dzīves ziedu, kas atvēries mums pilnībā dāvājot mums savu dzīves laipnību, mieru, ij sapratni, uz sievietēm.... kuras nepelnīti, vulgāri šaja pasakā, ko par HOHO dēve par VecMēbelēm, no kurām liela daļa ir ZB..... piedodiet VB rekrūtes.

Mīlestība vienmēr alkst pretmīlas ( daudzām tas būs jaunums ), un trīs tās galvenie nosacijumi ir šādi.

Es gribuu ar tevi mīlēties, gribu ar tevi sarunāties, un atrasties līdzās. Ja cilvēks ir gatavs mīlēt no attāluma, bez regulāra seksa, bez sarunām, un vispār bez atbildes jūtām, tas nozīmē, ka viņs izmanto iedomas par mīlestību, pašterapijas nolūkos. Un es bieži esmu saskāries ar šādiem gadijumiem savā darbā ( autors ir psihoanalītiķis, psihoterapeits, un psihalogs, ar 35 gadu praktiska darba pieredzi, freidisma celmlauzis bijušajā Padumijā )

So pārlasot..... vai nav jāvelk līdzības ar šejienes pasaku ārēs notiekošo.. kvēlas taaustiņklabošas attiecības (kas vairumā gan mums ciniķiem, dubļu izgāzējiem, nav publiski redzamas )

Ja cilvēks ir gatavs mīlēt no attāluma, bez regulāra seksa, bez sarunām, un vispār bez atbildes jūtām, tas nozīmē, ka viņs izmanto iedomas par mīlestību, pašterapijas nolūkos.

Cik precīzas ir augstāk minētas rindkopas, cik tuvai šai nerēlo aizspogulijas attiecību videi.

P.S. Ij atkal man ir ko domāt ( domāšana gan nav cmukākā rakstura īpašība ), par tevi VB, partevi rekrūte, par tavu maigumu, par mīlestību kas kā liesma aprij visu nedzīvo tev apkārt, par tevi..........par tevi vien.....

Runa, minētais citāts ir tieši no A.Panca, grāmatas `Sarunas par laimi", kas bibliotēkās ir ļoti pieprasīta, un visbiežāk neatrodas `uz vietas " jo izsniegra lasītājam 9 domājams ka proc. 90 noteikti ir lasītājas.

Trešdien, 9. oktobrī, plkst. 18.00 saruna "Sarunas par laimi" un meditācija (vada Gaļina Panca, Mārcis Auziņš, Ilmārs Latkovskis)

Arkādijs Pancs (1955–2013) bija psihoanalīzes celmlauzis Latvijā vēl padomju gados. Grāmatā "Sarunas par laimi" viņš raksta: "Daudziem no mums nav skaidra priekšstata par to, kas ir laime, tāpēc nepazīstam to arī tad, ja piedzīvojam." Laimes kontekstā A. Pancs runā gan par cilvēka pašizziņu, gan par attiecībām ar citiem cilvēkiem, jo īpaši par attiecībām starp vīrieti un sievieti.

A. Pancs laimi apcer vadoties no konkrētām cilvēciskām situācijām. Tajās katrs no mums atpazīs sevi un savus līdzcilvēkus. Savas interpretācijas par A. Panca grāmatā paustajām domām izteiks A. Panca dzīvesbiedre Gaļina Panca, kā arī Klusuma un meditācijas istabas norišu regulārie vadītāji Mārcis Auziņš un Ilmārs Latkovskis. Ikviens pasākuma dalībnieks aicināts iesaistīties šajās sarunās. Runāsim par to, kas ir laime, kā to atpazīt, un kāda loma šajā procesā ir meditācijai.

Par meditācijas lekcijām, un praktiskajām nodarbībām, trešdienās pl 18, lasiet Gaismas Pils mājas lapā, parakstoties uz jaunumiem, jūs tās saņemsiet savā e-pasta kastītē.

Jūsu .............tautā mīļotais koklētājs-mīlas lietu dziednieks, ibn Inj, Muhamed Janj ;-))))

Hau............................pietiek pīpot miera pīpi...........................es visu pateicu...................

Pļusiki und mīnusiki ( Meklējot...
Komentāri
jozolsen: sarežģīta pasaku teorijas un nekāda bauda ar lielo ´O´- 10 sievietes dažādu orgasmu veidiem
#1
2019-10-09 22:19
InJanis: Tupsm tub esi Jozi !!!!!! i taustinklabajiens tev dumjs..... ejakulatos tu musu.... izVirtualais ;-)))))
#2
2019-10-11 18:51
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.