FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Streelniece dienasgrāmata
 Piektdiena 26-01-2018 22:07  27

Zelta teļš

Sākotnēji pievienotais ieraksts (skatīt pašreizējo versiju):

Ar saules smaidu, tīru, baltu kreklu rukšņ cūķis-Juniors.

Par simtiem paldiesiem un tīru, baltu blatu

To iecēlis ir cūķis-Seniors.

„Mums strādāt krietni būs! ” rukšķ draiski jaunais cūķis. „Mums smieties draiski būs! ” tam piebalso suns Duksis. „Kikr-gū, kigr-gū! ” visskaļāk iedzied gailis-Bailis.

Kūtī ieradās veca kaza-Bada, kuru no rītiem bija modinājis gailis-Bailis. Viņš skanīgi bija aicinājis viņu parunāt ar Junioru par iespēju piebiedroties kūts teļu misijai. Seniors mīlēja teļus, tādēļ kūts padome strādāja vaigi sviedros Senioram tos piegādājot.

Ik rītiņu kaza-Bada cītīgi blēja, Duksis rēja, Bailis dziedāja un Juniors rukšķēja. Ik rītiņu teļi rindiņām vien nāca uz kūti. Badas teļi nāca viskūtrāk, jo Bada žēli blēja, par katru no teļiem asaras lēja. Ik rītiņu Duksis ar Baili Junioru kazai par vīru mēroja, jo Juniors cūķu dzimtu cītīgi vairoja. Badai patika Juniora ancuks, bet āda tam tik jēla, tik rozā. Un Bada nespēja iztēloties kā var ar cūku - kādā pozā! Bet Bailis ar Duksi jautrus koncertus rīkoja. Juniors tad mulsa un krita, kaza-Bada skraidīja plika, bet Duksim un Bailim jautrība tika. Ar Duksi Bada jautri smējās, tie līdzīgi bij’ arī spējās. Teļi kūtī tiem nāca līdzīgi, kaut tad, kad Badai veicās, Duksis rēja nedaudz īdzīgi. Bet spalvainais kažoks viņus vienoja, vienā aizgaldā tie abi ziemoja.

Krīt spalvas Bailim, Junioram nodreb vaigs, no Dukša purna nozūd smaids. Klāt Seniors ar zelta teļu katram, lai viss ir skaidrs - nu tā, pa blatam! Un Juniors nu metas klātu stāvēt un īstos vārdus katram rāmēt „Mums Seniors ir taisnīgs - katram tiek, vienalga kādu artavu tas kūtī liek! Un pirmos 3 mēnešus, tas kā likts, būs teļš jums katram zeltā cirsts”. Tad suns-Duksis laiza vaigus, berzējas gar kāju, gailis-Bailis paliek kluss un kaza-Bada tikla. Un visi pelna, visiem tika.

Nokautie teļi Badai sapnī māva, Juniors savu smuko ancuku nost negaumīgi rāva, jau vienu zelta teļu Bada krāja. Bada tomēr cerēja nokļūt zaļās pļavās, kur teļi ar kazām kopā ganās. Kur spalvas ar spalvām, knābji ar knābjiem un skrējiens pēc zelta notiek ar rāmjiem.

Tā Bada ar Senioru satikās kūtī, kur rozā cūkas nevienam nemanot pļūtī. Cūķis rukšķēja, Bada nedaudz blēja. Par 2. mēnesi tai tikai piekšķirts vairs ne zelta bet kabatas izmēra papīra teļš.

Sapnis 13.03.2018. Kā es gandrīz tiku pie bērna
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Minimālais ieņēmums no saimnieciskās darbības, (7)
par kuru nav jāmaksā nodoklis. Vai tāds vēl pastāv? Kādreiz, ja nekļūdos, bija Ls 50 gadā. Jeb ir tā, ka vispirms...
prasība būt ar pieredzi (37)
`Man liekas, ka jaunieši tiek diskriminēti attiecībā uz iespējām pieteikties darbā tajā specialitātē, kurā ir ieguvuši...
Kur meklēt prakses vietu Liepājā? (3)
Sveiki! Esmu studente un studiju kursa ietvaros man nepieciešams iziet praksi, kas saistīta ar uzņēmumu vadīšanu....
Nogurums pēc darba (22)
Vakar pastaigājos pēcpusdienā (pēc 16iem) pa parku. Pa priekšu man iet 2 sievietes (runa krieviski), pretim nāk viena...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.