FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
DanaL dienasgrāmata
 Sestdiena 15-07-2017 13:46 37  150

Par vergiem un babajiem TE un TUR, vai pat

Sākotnēji pievienotais ieraksts (skatīt pašreizējo versiju):

Interesantas lietas šodien uzzināju PA. Tēma dzēsta, bet ideja aptuveni šāda: kāds UK dzīvojošs vīrietis vēlas iepazīties ar sievieti, kura varētu doties viņam līdzi uz dzīvi Mančesterā. Kur un kā, un kādu sievieti, nav svarīgi. Diskusija, kā parasti, pilnībā novirzījās no tēmas un aizgāja pa pieskari vai pat galīgi perpendikulāri.

Dāmas aizrāvās daiļrunībā par to, kādu redz (pareizāk sakot, iedomājas) autora dzīvi svešumā, - pats par sevi saprotams, visdrūmākajās krāsās.

Viena no pērlēm "...gulēt uz grīdas un tad 6:00 celties lai skrietu uz savu 16h verga darbu rūpnīcā..."

Kādai citai vīzija par to, ka autors ik rītu stāv tumšā koridorā rindā uz WC, lai sēdētu uz viena poda ar babajiem, bet vakaros klīst pa Mančesteras imigrantu rajoniem... (ak, tu, tētīt! )

Vēl kāda laipni atgādina par aziātu sievietem, kas to vien darot kā gaida uz latviešu bāleliņiem. Nez, viņa ar kādu no tām būtu runājusi vai vismaz redzējusi?

Jo vairāk kādam liekas, ka ir pasaules naba, jo primitīvāki un smieklīgāki ir viņu postulāti. Nekas nav mainījies mūsu cilvēku domāšanā - tuvredzīga augstprātība un iedomība dominē pāri visam, - ja tu nedomā tā kā ES, tad esi truls un stulbs; ES un tikai ES zinu, ka patiesībā viss TUR notiek, kaut nekad tur neesmu bijis, utt.

Pieļauju, ka kādai no viņām tiešām ir bijusi skarba personīgā pieredze, tomēr tie vispārinājumi un iedomātā savas pieredzes pārnešana uz visiem... mazliet iespārda.

Pati esmu dzīvojusi gan Lielbritānijā, gan Nīderlandē, bet tās dāmu aprakstītās šausmas neesmu pieredzējusi. Lai gan ir bijis, kad strādātas 15 un vairāk stundas diennaktī. Tik nezin kāpēc man par to nemaz nav kauns, zinu, ko nozīmē smags darbs, kad nav laika domāt ne vien par manikīru (augšminētajām kundzēm šajā brīdī jānoģībst), bet kaut par normālām vakariņām.

Ļoti daudziem no tiem, kas aizbrauc, nekas nav nokritis no gaisa. Vecāki nav man atstājuši mantojumā īpašumus. Pieticis prāta hipotekārās eiforijas laikos neņemt kredītu, bet ar savu algu Latvijā mājokli nopelnīt daudzi nespētu pat līdz 100 gadu vecumam raujoties melnās miesās. Kāda no meitenēm, kas jau 8 gadus dzīvo Holandē un strādā kādā dārzniecībā, visu savu līdz šim nopelnīto ir atdevusi savam brālim, lai viņš varētu mācīties un pabeigt augstskolu, un vecākiem, kuri audzina vēl vienu māsu, un dzīvo laukos, kur tikai vienam no viņiem ir darbs ar minimālo algu. Cita pēc pusgada darba aizbrauca mājās, lai uztaisītu remontu dzīvoklī, kurā dzīvo ar mammu un mazo brāli un kur 20 gadus nav bijis nekāda remonta, un ir priecīga, ka varēja atļauties iegādāties arī jaunu ledusskapi un duškabīni un aiziet pie zobārsta. Pirms tam viņa 3 gadus bija strādājusi veikalā par pārdevēju, un augšminētās lietas nevarēja atļauties. Viens pāris jau ir sakrājis naudu dzīvokļa iegādei, tagad pelna iekārtojumam un kāzām, un tad, iespējams (bet tikai iespējams), atgriezīsies Latvijā...

Viņi jums, šeit dzīvojošajiem, neko neprasa, bet nenomaksātos nodokļus atdod ar uzviju, iepludinot šeit TUR nopelnīto naudu.

Nu ko, cienītās! Nicināsim visus pēc kārtas?

Labprāt novēlētu jums, jaukās dāmas, nokāpt no sava viszinošās personas iedomības pjedestāla, un pašām sākt veidot savu dzīvi no nulles, kurā būtu tikai tas, kas pašu rokām un galvu nopelnīts.

Reizēm šķiet, ka visi tie indīgie komentāri vairāk dēļ tā, ka māc skaudība, ka komentētāji paši kaut kādu iemeslu dēļ nevar vai negrib pamēģināt uz savas ādas izjust pasaules elpu un tos "vergu darbus un babaju podus".

99 Pazudušais dēls
citi ieraksti DanaL d-grāmatā (~26)
Komentāri
derevnja10: Kas strādā, neatkarīgi, tur vai te, tas zina maizes cenu....
#1
2017-07-15 15:36
DanaL: Tieši tā. Atšķirība vien tajā, cik maizēm ar vienu un to pašu darbu var nopelnīt te un tur :(
#2
2017-07-15 15:46
derevnja10: Tas gan. Es arī šovakar došos tālēs zilajās. Skumji ir braukt prom, bet citas izvēles nav....
#3
2017-07-15 15:52
DanaL: Ir gan izvēle. Otrs variants būtu palikt te un gaudot. Un lamāt valdību vienā laidā.
Lai veicas!
#4
2017-07-15 15:57
derevnja10: No gaudošanas nekas nemainīsies. Jo vairāk aizbrauks, jo tuvāk nāk iespēja, ka šeit kaut kas mainīsies. Nebūs no kā vairāk ņemt, sāks varbūt domāt. Skumji, bet fakts....
#5
2017-07-15 16:06
DanaL: Nu nezinu. Pat ja no tiem 300 tūkstošiem aizbraukušo katrs šurp iepumpē tikai pa 1 tūkstotim gadā... Uh, kādi cipari, no kā paņemt.
#6
2017-07-15 16:31
coldlands: Tādus tekstus raksta cilvēki, kas sava dzīve neko nav redzējis, ka tikai savu dzīvoklīti, TV un dzelteno presi, ah ja, vēl info no tantukiem, kuru slinkie bērni, negribēdami neko mainīt sava dzīve, sasprauž omēm baisos stāstus, kas tiek nodoti tālāk.
#7
2017-07-15 18:29
Pārējos 30 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Nacijas slava vai ...posts? (16)
Solvita Aboltina pie virsotnes!Varas,slavas,bet bez populiritates !Pie slidenas virsotnes...solis neuzmanigs un kamanas...
Aizbrauceju atgrieshanas un iezemieshu eksisteshana. (42)
es piederu pie tiem,kuri uzskata,ka aizbrauc peljnja uz arzemem ne no labas dziives.var jau parmest treknajos laikos...
Krievu inteliģence (27)
Vai tāda vispār eksistē?? Tas laikam ir mīts par to krievu tautas garīgumu un domu cēlumu..
Tikai tagad sākšu strādāt pret oligarhiem?Interesants... (18)
4 gadus varēja strādāt un darīt.Rezultāts?Paziņojums par saeimas atlaišanu izmaksās ap 200 milj. latu...
Putins nominēts Nobela miera prēmijai (32)
Putins novērsa karu Sīrijā, karu Irānā un novērsīs karu Ukrainā! Putins ir labākais un progresīvākais politiķis...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.