FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
PatiesibasKalns dienasgrāmata
 Svētdiena 14-01-2018 19:22 10  163
Sukubes

Sukubes

Saskaņā ar viduslaiku leģendām Sukubes ir sieviešu kārtas dēmoni kas nodarbojas ar seksu ar vīriešiem un smeļas enerģiju vai sēklu no viņiem, ar ko viņas uztur sevi.

Parasti Sukubes ieņem skaistas sievietes formu kā arī ir ar spējām noburt savus upurus. Vārds Sukube ir ņemts no latīņu vārda - Succuba, kas nozīmē, prostitūta vai tā kura guļ apakšā.

Sukubes dažreiz aprakstījā kā pievilcīgas skaistuma karalienes ar demoniskiem sikspārņ veidīgiem spārniem un lielām krūtīm. Viņām piemita arī citas ļaunas izskata īpašības kā ragi un nagi. Bet citreiz viņas parādijās vienkārši kā skaistas sievietes un vīrieši nevarēja dabūt viņas ārā no prāta. Viņas ievilina vīriešus un dažreiz vīri domā ka ir samīlējušies Sukubē.

Pat ja vīrietis nebija aizmidzis un nesapņoja, viņš tik un tā nevarēja dabūt skaisto sievieti ārā no sava prāta. Sukube paliek viņa prātā un lēnām izsūc visus viņa spēkus un enerģiju līdz viņš nomirst no pārguruma. Cita leģendas versija vēsta ka Sukubes nolaupa vīriešu dvēseles brīdī kad viņi ejekulē.

Daži saka ka oriģinālā Sukube ir Lilita. Viņa bija Ādama pirmā sieva bet tika izraidīta no paradīzes jo vēlējās vienmēr būt augšpusē, vai citiem vārdiem sakot dominējošā seksa laikā. Pēc tā viņas tēls kļuva ļoti dominējošs, un atkārīgs kam to prasi, bet viņa šobrīd ir Sukube vai vampīrs kas izlaiž savas dusmas uz vīriešiem iztīrot viņus no spēka un dvēseles.

Kā Tev šķiet? Vai tev ir Sukubes īpašības?

Vienas vienīgas spēlītes Sātans un Ieva.
Komentāri
mairita1971: Runā jau,ka vīriešiem parasti prātā paliek tās,kuras viņš ir gribējis bet nav dabūjis.Katra sieviete kādam var būt Sukube.
#1
2018-01-14 19:33
KostaPinta: viss ir galvā. Neatkarīgi no pozas (zina) :))))
#2
2018-01-14 20:22
NL_O: Man šķiet, ka ir tev.
#3
2018-01-14 21:51
PatiesibasKalns: Vīriešu kārtas dēmonu sauc par Inkubu.
#4
2018-01-14 21:54
Streelniece: Jā, gaidu rakstu par Inkubiem! Vēloties uzņemt enerģiju, es to tiešām, šķiet, tikai zaudēju. Pavisam drīz nomiršu no noguruma. Pastāsti par Inkubiem.
#5
2018-01-14 22:08
PatiesibasKalns: Inkubi nodarbojās tieši ar to pašu. Tie valdzina sievietes un nepamet to prātus, diennakts tumšajās stundās apciemojot tās.
Tas brīdis kad sapnis tuvojas kulminācijai, kad liekas, ka ķermeni pārņem nevaldāmas trīsas tik ļoti patīkamas, ka nebaidamies sajukt prātā no emociju un izjūtu gammas. Kad esam gatavi atdod saprātu un savu gribu tikai, lai izjustu to pēc kā visi tik ļoti ilgojamies.
Un ilgas, tās vienmēr tik nežēlīgas, ka gribam atdodies pat dēmoniem.
#6
2018-01-14 22:21
Streelniece: "Inkubi izrādījās esam nejauki mīļākie, ar locekli kurš bija ļoti liels un nodarīja šausmīgas sāpes sievietei. Viņa loceklis bija arī auksts, no metāla izgatavots un ar diviem galiem". Meitenes, esiet piesardzīgas, kad redziet 2 galus!
#7
2018-01-14 22:26
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.