FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
PatiesibasKalns dienasgrāmata
 Trešdiena 27-12-2017 22:19 16  71
Sātans un Ieva.

Sātans un Ieva.

Sākotnēji pievienotais ieraksts (skatīt pašreizējo versiju):

Bībelē stāv rakstīts, ka dievs radīja zemi, visas radībiņas un cilvēku septiņās dienās. Dievs to visu iedeva Ādamam ieskaitot Ēdenes dārzu un izveidoja cilvēkam sievu no vienas no viņa ribām. Ēdenes dārzā dievs novietoja divus kokus: Dzīvības koku un Zināšanu koku. Dievs teica viņiem ēst tikai no dzīvības koka un neaiztikt zināšanu koku, jo tad viņiem jāmirst.

No šī momenta Čūska, maldinoša forma ko Sātans ieņēma piedalās stāstā. Čūska pārliecināja Ievu ēst no zināšanu koka, jo tas padarītu viņu kā dievieti, un pārliecināja, lai viņa dod šos augļus ēst arī Ādamam. Viņa paklausīja... ūn tu jau zini atlikušo stāstu.

Abi apzinājās savu kailumu, jo tagad viņi zināja visu un šī iemesla dēļ dievs izdzina viņus no dārza. Jo tad ja viņi ēstu no dzīvības koka viņi abi paliktu nemirstīgi un kļūtu paši par dieviem.

Protams kristiešu reliģijā šis ir maksimālais grēks. Un tādēļ ka viņi nepaklausīja dieva gribai cilvēce ir karojoša, ļauna, draudīga, naidīga, negatīva sabiedrība kāda esam šodien. Mums jādzīvo patstāvīgās skumjās un ciešanās un patstāvīgi jaizpērk grēki, lai padarītu situāciju labāku pēc nāves dzīvei.

Es neesmu kristietis, bet ja šis pa tiešām notika un mūsu dievs izveidoja šādu dārzu un novietoja tur vīrieti un sievieti un konkrēti aizliedza kaut ko, vai tev neškiet ka tam bija apslēpts motīvs?

Padomā par šo kādu momentu... Ja viņi nekad nebūtu ēduši no šī gudrības koka ka mēs būtu šodien, saskaņā ar bībeli? Kaili, nekompetenti un dumji? Nezināšana ir svētlaime viņi saka, nav grēka, nav kara, nav nevajadzīgas nāves vai varbūt nav nāves vispār, bet vai tā tiešām būtu labāk?

Mēs nekad nezinātu neko notā ko zinam šodien. Zinātne, psiholoģija, sabiedrība, sociālā mijiedarbība, draudzība, pat mīlestība būtu ietekmēta. Noteikti pasaule ir pilna ar negativitāti un haosu, bet šeit svarīgi ir balanss.

Bez šī balanca (labais un ļaunais, mīlestība un naids, haoss un miers) pasaule nespētu pareizi eksistēt. Pat zinātne runā par šo balansu, kosmosā tas ir, mūsu pasaulē tas ir, pat vismazākajām dzīves daļiņām tas ir. Mums tas ir vajadzīgs, lai būtu tie kas mēs esam.

Mums nekad nav bijis lemts būt dieviem, zināt bez grūtībm visu ko viņi zin. Ja es būtu augstākā būtne tas būtu bezjēdzīgi izveidot radījumu (pēcnācēju) kas pilnīgi visā līdzinātos man. Tas būtu tas pats kas izlutināt savu bērnu un pasniegt viņam visu uz zelta paplātītes līdz viņa beidzamajai dienai. Bērni izaugtu neizglītoti un nezinādami dzīves svarīgās lietas. Kādēļ radīt ko tamlīdzīgu?

Sanāk, ka dievs novietoja šo zināšanu koku Ēdenes dārzā zinādams ka viņi ēdīs no tā. Čūska savaldzināja Ievu ar priekštatu ka viņa ``zinās visu`` un paļaujoties cilvēka dabai viņa nevarēja atteikties. Viņa atļāvās kārdinājumam. Nevis obligāti, lai kļūtu par dievieti, bet viņas zinātkāre lika viņai gribēt zināt vairāk. Viņa bija izslāpusi uzzināt vairāk un viņai nerūpēja cena jo tas bija tā vērts. Viņa jau bija kaut cik inteliģenta manā skatijumā jo viņā gribēja uzzināt vēl.


Sukubes Atbildes par figurām.
Komentāri
jurks: Vajag tik rakt! Malacis! Tā turpini un aizraksies līdz atziņas kodolam! Ja Tu gribi rakt, lai destabilizētu pamatus uz kuriem balstās Bībeles patiesība, tad labāk nodoties kaut kam aizraujošākam, vai arī veltīt laiku
#1
2017-12-27 22:49
jozolsen: Ko tik tie tuksneša aitu gani nav sarakstījuši bez ēnas ...
#2
2017-12-27 23:08
Esari: Amm....interesanti, pēc kā tas pirmais pāris izskatijās- pēc mērkaķiem, vai kaukādiem- biorobotiem...?! 😸
#3
2017-12-27 23:22
jozolsen: Neizplatiet dezi...Dievs radīja CILVĒKU ...un LIKA iet meklēt PALĪGU...cilvēks novazājās un NEATRADA..Dievs IELIKA komā!! un no ribas uztaisīja PALĪGU - ievieti. Tāda secība..Un tikai pēc tam IZKLAIDES ar PĀRBAUDĪJUMIEM izzinot , ko sataisījis..dažādās situācijās..
#4
2017-12-27 23:32
jozolsen: Kādreiz pamoci sevi ar kolektīvā saprāta izskaidrojumu..Ar daudzu ,daudzu Ādamu un Ievu kopību darbībā un rezultātu šodienā ,rītdienai..
#5
2017-12-27 23:53
PatiesibasKalns: Tu nenormāls esi? Ko tu man piesējies?
#6
2017-12-27 23:57
jozolsen: Tas čalis kā tāds dārznieks..Iesēja ,iestādīja , izveidoja un aizlaida uz citurieni radīt...Nepieskatot ,neineteresējoties ,nevadot turpmākos procesus.. Uz ´´ rudeni´ (pēc kādiem 1,5 miljardiem saules -zemes gadu ) varbūt ielūkosies , ja būs laiks papētīt, kas tad noticies..
#7
2017-12-27 23:58
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.