FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Paula6 dienasgrāmata
 Trešdiena 06-05-2015 23:00 48  165

Par kādu cieņu šajā portālā var fantazēt?

Dzīve ir kā vējš...te stiprāks, vājāks, brāzmaināks, kurš visu laiku cenšas nogāzt tevi no kājām...jāprot tikai turēties, nesalūzt, piecelties un dzīvot. Un kad lasi, ka šeit, virtuālā vidē, cilvēki ienāk nomazgāt savus netīrumus, izgāzt žulti, naidu, dusmas kuras pa dienu ir sakrājušās un tad no rīta pieceļas tādi balti, pūkaini un rozā un iet tālāk savās darba gaitās ar smaidu uz lūpām un cieņu pret visiem...tad tik tiešām no tādiem cilvēkiem gribas turēties pa gabalu. Var jau izlikties, ka tikai virtuāli viņi tādi ir, bet īstenībā nav.Tomēr dzīve pierāda, ka tas, kurš rupji un ar necieņu izturas pret otru, virtuālā vidē, mājās, tāds ir arī dzīvē. Bet realitātē lūk, tur viņš savaldās un neizrāda savu īsto dabu! Savu īsto dabu nemaz tā nevar noslēpt..nu varbūt uz kādu laiku uzliekot sev masku, bet vienā brīdī vienalga izlīdīs tas rupjums ārā kā adata no caura maisa. Ja virtuāli izgāž savu netīrumus, tad cilvēks paliek baltāks? Nē, tikai tas nozīmē ka pašam pret sevi nav nekādas cieņas, tad tādas nebūs arī pret otru, trešo u.tt. Un kā tad vari prasīt cieņu pret sevi?
Mani vienmēr izbrīna tā gānīšanās kura kādam nodarīta par vienu vai otru dzīves vai attiecību pāridarījumu, bet žults tiek pavērsta pret visiem šai saitā esošiem. Var jau neņemt vērā un to arī cenšos darīt, bet nu šodienas jautājumi nevarēja neaizskart, jo...kā gan viens vai divi cilvēki var zināt kāpēc tie tūkstoši cilvēku šeit atrodas? Jo dzīve taču ir tāda ka tu nezini kas notiks rīt...Interesanti, cik viens cilvēks var pazīt max cilvēkus no saita? 100...vairāk un tad var teikt to par visiem tūkstošiem? Nenoliedzu, šeit ir tāds spektrs cilvēku dažādībai, kādu varbūt ne vienmēr iedomāsies reāli. Visu mūžu strādājot ar cilvēkiem visdažādākos statusos, pārliecinājos, kāds būsi pats, tādi būs tev arī apkārt. Ļoti izbrīna arī tas, ka, ja runā ar tādu necieņu, ciniskumu vai ironiju par sievieti, tad kā, jūs, vīriešu kungi, spējat mīlēt tādas sievietes? Ak, jā...tādā gadījumā saka"drāzties"...kā "sidorovu kozu"?
Es šeit nerunāju par visiem vīriešiem, jo te ir patīkami, atklāti un ar cieņu, savu stāju vīrieši. Kāds varbūt teiks, te taču virtuālā vide, bet vai realitātē ir savādāk? Ja uzmanīgi paskatās, tad nē...Vai tādi cilvēki spēj mīlēt? Man liekas nē...un tad nav brīnums, ka cilvēks pusmūžā jautā kā ir jāmīl? Tad tiešām atliek skatīties platām acīm... Ak, jāaa...te ir vēl viens totāls aizspriedums...mīl jau tikai jaunas sievietes! Ak, svētā vientiesība! Mīl un vēl tā, kā jaunie neprot! Vai cilvēks, kurš neciena sievieti, spēj būt laimīgs un darīt arī otru tādu? Dzīvē esmu pārbaudījusi ka...patiesi laimīga sieviete ir vīrietim lielākais kompliments! Bet to es saku tiem, kuri ciena sievieti...
Nosolījos sev šeit nerakstīt, bet izlauzās...
Pāri jūrām, pāri laikiem... Ziemassvētku klusumā...
citi ieraksti Paula6 d-grāmatā (~8)
Komentāri
limonija: Labi uzrakstīji - visu cieņu:) Parakstos zem katra teikuma. Arī es, kad biju iesācēja šajā portālā, biju ļoti šokēta par dažu kungu rupjību, iedomību, brutalitāti...Dzīvē nebiju ar tādu saskārusies. Un domāju - kādai gan jābūt tai sievietei, kura, piemēram, gribētu mīlēt mūsu slavenos oho sieviešu ķengātājus...Man tā ir mistērija vēl joprojām.
#1
2015-05-06 23:40
Ronis26: ..nu ,ir jau arī Bezdzimuma(abu dzimumu) ķengātāji :) ,kuriem Šī nodarbe aizstāj ikdienas vakara "pasaciņu" !
Varbūt,ka tādi cilvēki(ja trāpas mūsu ceļā)-māca Mūs kļūt iecietīgākiem pret cita Vājumu? Stiprais -vienmēr mēģinās citu EGO izpausmes"laist pār galvu"...
#2
2015-05-07 02:01
neko: Nu tā jau smuki uz rakstīts, bet... vai tas, par ko te PA tiek runāts maz ir cieņa? Vai tomēr vienkārši pieklājība?
Vai nepazīstams cilvēks ir pelnījis cieņu?
Cik vērta ir cieņa, kas tiek dalīta visiem tā pat vien pat neiepazīstot?
Var būt tomēr pietiks, ja pret apkārtējiem izturēsimies pieklājīgi, cieņu pietaupot priekš tiem kas to izpelnījušies ar saviem darbiem?

Vēl pavisam nesen PA es tiku minēts kā tāds, kas ciena sievietes. Diemžēl tas tā nav. Es vienkārši pret viņa cenšos izturēties pieklājīgi. Cieņa tiek tikai tām, kas mana dzīvē ir atstājušas kaut ko mazliet vairāk kā savas esamības faktu un tādu patiesība ir diezgan maz. Cienot visas es apdalītu tās, as ar saviem darbiem tomēr ir pelnījušas "mazliet īpašāku attieksmi" no mans puses. Aiz kam cieņu es paturu ka īpašas attieksmes izpausmi; parējām diemžēl būs vien jāpietiek ar vienkārši pieklājīgu attieksmi.
#3
2015-05-07 03:02
ingviirbin_de_troll: "Neko" tika PA minēts kā ... "Alfa tēviņš":)))))

Un vispār, kas ir ... LAIME...LAIMĪGS?:)

Ir jau arī šeit sievietes, kuru tekstus palasot.....šermuļi pār kauliem skrien!
#4
2015-05-07 08:28
pensionars: Ļoti daudzas uzskata ka jāmāca visus čurāt...
#5
2015-05-07 09:07
vienss: Spundes ...
#6
2015-05-07 09:31
Baltaa15: Man liekas,ka neatkarīgi no dzimuma ir cilvēku kategorija "ķengātāji",kas izgāž savu žulti interneta portālos,ne tikai šajā... Varbūt tā ir sava veida atbrīvošanās no negatīvām emocijām,žēl,ka uz citu rēķina!
#7
2015-05-07 10:00
Pārējos 41 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.